Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypalování trávy, 29.2.2008
Proti tomu žádná - viz. již zmíněné sekvojové lesy. Nechcete ale svým příspevkem tvrdit, že dědoušek se sirkami je přirozenou součástí našich biotopů?
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 29.2.2008
Je to s námi peklo! Díky za trpělivost.
Vypalování trávy, 29.2.2008
Kupodivu ano - použijte zdravý lidský rozum, přirozené je to co je relativně frekventní v danném biotopu - kapr v mořské vodě chcípne, opice zmrzne za polárním kruhem. A při tom tak tato zvířata podle učiní v prostředí, které tisícům jiných... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 29.2.2008
ok Stanislawe, oni ti biologové nejspíš budou hlupci, když se jim vypalování nelíbí. A srovnávat evoluční chování v biotopu s požárem... Jak to říkal jeden z našich vyučujících kdysi dávno na fakultě studentovi, který mylnou odpověď začínal "Já si... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 29.2.2008
No třeba proto, že ekvivalent od Alka 6000 premium koupíte levněji a ve vyšší kvalitě. Druhý argument je prostý - Mohutná reklamní kampaň, kola štěstí a jiné šaškárny nejsou charita, někdo je musí zaplatit, hádejte kdo?? Cena pak logicky nemůže... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 29.2.2008
OK s blesky máte pravdu, dokonce existují biotopy, které pro zachování diverzity potřebují jednou za čas požár (sekvojové lesy). Nicméně v našich podmínkách a v případě trávy "minimálně" zahubíte mnoho drobných živočichů. Pokud nebudete... celý příspěvek >
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 29.2.2008
Bez posměchu - kupte sušičku. nejenom že rychle a kvalitně usuší, ale prádlo je nadýchané a některé ani nevyžaduje žehlení. Navíc sušička vyfouká z prádla uvolněná vlákna a pokud máte doma   chlupaté mazlíčky, pak i jejich srst. Kdo koupí... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.2.2008
No kočky sice milují mulč, ale dramatický obraz který popisujete by snad dokázal zajistit toliko usurijský tygr...Vím o čem mluvím, kočky mám a na zahradě je několik desítek metrů zamulčované plochy s keříky a cibulovinami. Nevyháním ani ostatní... celý příspěvek >
UV ochrana vody v bazénu, 29.2.2008
máte v podstatě pravdu, velkoobchod je výhodný v tom, že tam seženete některé chemikálie, které jsou v maloobchodě standarně nesehnatelné (například koncentrovaný peroxid vodíku)
Vypalování trávy, 29.2.2008
Co takhle někde sehnat něco napalmu, nebo malou taktickou neutronovou pumu? vypálit trávu je skutečné zvěrstvo.
Stiga nebo Al-ko, 29.2.2008
K Alko jsem velmi obezřetný, nicméně nechal jsem si poradit od kamaráda, který obchoduje s trávnikovou mechanizací, před pár lety mi poradil "Od Alka kupuj jen to nejdražší, nespálíš se" A tak jsem před pár lety koupil  Alko -... celý příspěvek >
Začátečník-trávník, 18.2.2008
https://www.zahrada.cz/forum/zahradni-travniky/jak-se-zbavit-mechu--3536/?stranka= https://www.zahrada.cz/forum/zahradni-travniky/nove-zalozeny-travnik-23570/?kotva=nove-zalozeny-travnik-23669#nove-zalozeny-travnik-23669 V těchto vláknech najdete... celý příspěvek >
Jak zbavit trávník plevele?, 18.2.2008
Na tento plevel (lístky jsou 2-3 cm v průměru, po rozetření aromatické, že?) se používá pro svoji chuť v kuchyni - sám jej na určité malé ploše nechávám z těchto důvodů přežívat. Ale Bofix na něj stačí, pokud chcete mít jistotu, nakombinujte bofix a... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí - diskuse graduje, 14.2.2008
Prosím  - pouze pro upřesnění - jsem přesvědčen, že pro jedince nedobrodružné povahy je optimální instalovat stávající zavedené "konzervativní " technogie. Pro duchem objevitelského jedince, který se nebojí studia a často nevratných... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí - diskuse graduje, 14.2.2008
Nemělo by to vadit - ČOV vykazují nesrovnatelně vyšší čistící efektivitu a zatížitelnost než jakýkoliv mechanický filtr, nebo mechanickobiologický  filtr, princip je triviální - zatímco v mechanickobiologických filtrech je pouze hraničně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika