Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadenie 4-metrového smreku, 19.3.2012
smrk má plytké koeny a po přesazení se může vyvrátit, nechci byt necita, ale rotumnější by bylo ho porazit a v zahradě si zasadit stromek nový a třeba jiný, jedli,borovici...
Jak připravit půdu ve skleníku?, 19.3.2012
když máte skleník, tak zákonitě si nemusíte všechno vypěstovat ze semínek, taky jsem si koupil rajčata, papriky,celery v kelímku-předpěstované, takže porýt, jestli je hnůj nebo kompost, tak ho zarýt a je připraveno
Pro travní sekačku do Polska?, 19.3.2012
co si představujete pod pojmem posezonní údržba?To mám jezdit do servisu, aby mi sekačku umyli nebo vyměnili olej, svíčku?Jak se něco pokazí, tak naložit a do Polska, hranice nejsou problém, samozřejmě nikoho nenutím kupovat sekačku tam, jestli to má... celý příspěvek >
Pro travní sekačku do Polska?, 19.3.2012
opište výkony motorů, záběr sekačky atd a porovnejte v Polském Těšíně v Castoramě
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
nečekal jsem, že pozink bude dražší než hliník... nepátral jsem... mám samo domo ze železa, z karbonátu-střecha, skleněné lahve-stěny, sklo-štíty
Úbytek vody v jezírku - co je "normální"?, 19.3.2012
ještě není takové vedro aby se voda odpařovala v takové míře, nejspíš opravdu někde utíká, já mám radu pouze jednu a to na díru, která není až dole, ale kolem hladiny, nechejte jezírko bez dopouštění, jak se pokles zastaví, doplňte tak centimetr vody... celý příspěvek >
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
nevyhledával jsem jednotlivé typy, ale hliník není hliník, ale spíše slitina-dural a podobně a tyto profily mají dobrou pevnost, asi bych volil podle prozkoumání na místě, který se mi více líbí pevnostně a bytelně-hliník je téměř věčný, pozink kolem... celý příspěvek >
Jak připravit půdu ve skleníku?, 19.3.2012
není zač a omlouvám se za reakci, ale je tady opravdu hodně vláken a když člověk něco hledá, musí se prolistovat spousty kolikrát nic hovořícími příspěvky... klidně se ptejte, co potřebujete vědět
Mulč z ořechových větví, 19.3.2012
ořešák je hořký, kyselý,některé rostliny ho nemusí dobře snášet, je to loterie, štěpku uskladňuji a suším v bednách od zeleniny a ovoce ze supermarketů přes zimu ve skleníku a přes léto pod balkonem
Potok na zahrade, 19.3.2012
folii bych nedával, rozšířit koryto a udělat hráz, možná i s ventilem na vypuštění ve spodu hráze, hráz z folie, kameny,celina a nechat zarůst
Mohu vychytat ryby z jezírka tak brzo z jara?, 18.3.2012
jedině opsat lepidla z netu a objet obchody, zda je nemají, jinak běžně se dá koupit lepidlo-silikon na akvárka, ale to chce nechat zaschnout asi 48 hodin.,možná heisner by byl v obchodech
Mohu vychytat ryby z jezírka tak brzo z jara?, 18.3.2012
aby měly stejnou vodu a hlavně teplotu, jak jsem psal, vodu z jezírka do nějaké nádoby a za den je dáš nazpět, ať se daří díru zalepit napoprvé
Mohu vychytat ryby z jezírka tak brzo z jara?, 18.3.2012
já myslím, že je už dost teplo, napustil bych bečku vodou s jezírka a dal vzduchování, ryby už nespí,...já myslím, že do druhého dne je jezírko opraveno, pokud to není Lipno
Jak připravit půdu ve skleníku?, 18.3.2012
ja tady plno vláken o sklenících a zemině, lidičky čtěte, zakládáte vlákna jak na běžícím pásu, čert aby se tady pak vyznal... zeminu s trávou bych vyvezl pryč, bude v hlíně plno semen a plevele, zarýt hnůj a navrch zeminu, buď z kompostu nebo ze... celý příspěvek >
Mohu vychytat ryby z jezírka tak brzo z jara?, 18.3.2012
nejde odhadnout v jaké výšce je díra?víte kde šutr spadl, stačilo by upustit a ryby nechat
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika