Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fólie na jezírko z Polska, 11.3.2011
Pokud by jste použil EPDM folii nemusíte nic svářet.
Chov pstruhov, 10.3.2011
To mi snad také ne?
Fólie na jezírko z Polska, 8.3.2011
Nechci do být rýpavý ale za tu cenu co píšete nabízejí folii o síle 0,7mm ne 1mm a píší že je podobná folii o síle 1,2 mm a myslím že folie 0,7mm se dá u nás koupit za hodně podobé peníze, 0,7mm mi přijde slabé pokud to není EPDM což není a u... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 7.3.2011
Folii o síle 0,5mm nepovažuji za vhodnou vubec na nic co se jezírka týká pokdu to není EPDM a ta se myslím dělá 0,7 a více, cena 55 je nízká ale to se vyplatí dát pár korun navíc a koupit silnější takový rozdíl to zase není a na začátku příspěvku... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 6.3.2011
Mám folii 0,5 mm v jezírku protože jsem také loni řešil finance, dnes vím že to byla chyba, nejde napojovat kromě lepení a to se mi moc nelíbí, svařit se nedá, takže to dopadlo tak že jen co to počasí umožní budu celé jezírko upravovat a hlavně měnit... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 5.3.2011
Ještě jsem chtěl dodat o té levnosti ona otázka zní jestli ta cena není běžná a u nás si je prodejci či výrobci nehorázně mastí kapsy
Fólie na jezírko z Polska, 5.3.2011
No jednoznačně si myslím že spolňování norem není o konkurenceschopnosti a co se týká reklamací, běžně obchoduji jak s polskými firmami tak i německými a zatím jsem neměl problém s reklamací, dále si nedovedu tak nějak představit co by jste chtěl na... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 4.3.2011
Osobně si nemyslím to samé co předchozí přispěvovatelé, polské normy jsou dost podobné našim a navíc dnes už jsou jednotné normy evropské unie které všichni výrobci musí dodržovat, jezírková folie není nic jiného než jaká koli hydroziolační folie... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 25.2.2011
Jen ke slovenskému příspěvku, nevím kde přišel na kompresor o výkonu 20l a hlavně by to chtělo psát srozumitelněji, nemá to hlavu ani patu alespoň začátek
Kam dát rybičky, 25.2.2011
To je zajímavé, já mám pro změnu všechny ryby pohoromadě uplně na dně
Kam dát rybičky, 25.2.2011
To asi ano ale opět určitě záleží na mnoho faktorech a ne jen na venkovní teplotě, důležitá bude hloubka nádrže a hlavně v jaké hloubce bude vyústěno vzduchování.
Kam dát rybičky, 25.2.2011
Myslím si že je, velký rozdíl mezi 20 litry voda a 1m3, hlavně když je nádrž v nezámrné hloubce kde je teplota u dna dost nad nulou, myslím že u nádrže o bojemu 2m3 by tento rozdíl nebyl tak dramatický
Kam dát rybičky, 24.2.2011
Ještě jsem zapomněl mám kamínek v hloubce tak 50cm pod hladinou
Kam dát rybičky, 24.2.2011
To je zajímavé, ale možná je to tím že je to bez kamínku já mám na konci kámen a díra se přes noc resp. k ráná výrazně zmenšuje když jsou největší mrazy. ale myslím že je to jedno důležité je aby tam nějaká byla
Kam dát rybičky, 24.2.2011
Také si myslím že topítko je na tom provozně ekonomicky hodně špatně je rozdíl když vám topítko bere 200w/h a vzduhování 4w/h, ted byl mráz -20 a díky vzduchování byla i přes noc na hladině v ledu díra o průměru 10cm přes den se zvětší na 50 a v noci... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika