Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ryngle, 18.2.2011
Ryngli řežu vždy po sklizni, vždy vyřežu nevhodné (směřující dovnitř koruny) a přírůstky zkrátím asi o 1/3 - 1/2. Neřeže se teď zjara!           Lída
Lenivý šeřík, 18.2.2011
Tak ho zkuste zalévat, jestli to je tím...?
Nevyzkoušené cibuloviny, 18.2.2011
Nerine pěkně kvete, má se při sázení kousek cibule nechat koukat (jako u amarylis). Lycoris a sandersonie mne lákají také, ale zatím je nemám. Se snědky obvykle nebývají žádné problémy.          ... celý příspěvek >
Poraďte s frézií, 17.2.2011
Podívejte se na vlákno "frézie"z 2.12.2010, tam píšu, jak na ně, ať to nemusím opisovat...           Lída
Zasilka od LukonBulbs, 17.2.2011 Obsahuje fotku
Já objednávala dnes, i pro sousedky, bereme to vždycky společně od různých e-shopů a dělíme se o poštovné. Už máme odzkoušené : Flos, Franc, Petro, Petr, N.O.S., Andrlovou, Droždín, Šťastný, Najmanová, Hortus, Basik, Šimková, Lukonbulbs i Lukon... celý příspěvek >
Kaktus 2, 17.2.2011
Řekla bych Cereus monstrosus.  Dát na světlo a teď v zimě nezalévat, nebo z něj budou "ocásky" jako z toho prvního, byla by ho škoda, je pěkný!          Lída
Kaktus, 17.2.2011
Takhle zmršenej kaktus jsem už dlooouho neviděla. Má málo světla, moc vody a moc tepla, všechno obrácené, než má mít.  Je to nějaký druh opuncie, ale hrozně vyčouhlé - víc tuhle rostlinu a navíc z téhle fotky... celý příspěvek >
Popínvaka - převis, 17.2.2011
5m - to je délka nebo výška?
Zasilka od LukonBulbs, 17.2.2011
Věřím, že by nestíhali, ostatně v katalogu mají psané, že zasílají podle pořadí došlých objednávek. Třeba Najmanová zasílá už také. Není přece problém dát cibule do chladna nebo tepla, jak potřebují.Trvalky vždycky šoupnu na balkon, když hlásí pod... celý příspěvek >
Zasilka od LukonBulbs, 16.2.2011
Nevím, jestli se na cibulovinách nedá nic zkazit - stačí si porovnat jejich a ty v obchodech (nejen v "hyper.."). Kromě toho mají dost cibulovin i od našich pěstitelů, ty asi z Holandska nejsou. Trvalky (řebříček, dlužicha, karafiát ap.)... celý příspěvek >
Plumcot, 16.2.2011
No zatím, co jsem se dočetla, tak to má dost malé plody a potřebuje to jako opylovače švestku. Také jsem totiž o tom začla uvažovat, ale nakonec jsem od toho upustila.         Lída
Existuje kvetoucí popínavka do stínu?, 16.2.2011 Obsahuje fotku
A co zkusit Clematis alpina (modrý květ, dorůstá cca 1,5-3m), ten snáší stín a není mohutný.  Lída
Zasilka od LukonBulbs, 16.2.2011
No nevím, už kolik let objednávám jak od Lukon Bulbs, tak od Lukon Glads, a zatím jsem vždy byla spokojená. Cibuloviny jsou perfektní - odrůdy, co jinde neseženete, trvalky to chce nechat tak měsíc v původním květináčku, než je zasadíte, ale rostou... celý příspěvek >
Jak zastavit předčasné rašení lilií ve sklepě, 16.2.2011
Proč máte denivky doma? Ty se snad nevytahují vůbec - a pokud jsou třeba na terase v květináči, stačí ho zapustit na zimu do země.     Lída
Jak zastavit předčasné rašení lilií ve sklepě, 15.2.2011
Pokud lilie začly rašit, tak to zastavit již nelze, pouze zpomalit nízkými teplotami. Jen nevím, proč jste je na podzim nezasadil. Teď bych je asi dala do květináčů do země, ale do chladna a světla - a jak to půjde sázet, tak honem na záhon. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika