Příspěvky uživatele - 37.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody do ťažkých, vlhkých ílových pôd, 7.2.2021
Dále mě napadá odrůda Grahamovo, Bochovo, Stružninské, Studničné a Halberstadtské Panenské které se také hodí do těžkých a jílovitých půd.
Starcats, 7.2.2021
Dobrý den, koupil jsem si jablon Starcats na podnoži MM106 a potřeboval bych poradit jak tato odrůda roste a jakou má chut´. Děkuji
Bernské růžové - neplodí, 7.2.2021
 Znám starší jablon Bernského Růžového, nachází se v obci Markoušovice. Tipuji že této jabloni je přes 90let možná i více. 
Bernské růžové - neplodí, 6.2.2021
Ty jabloně znám. Jejich tam ještě více.
Určení odrůdy jabloně, 4.2.2021
Ano máte pravdu kouknul jsem se do google a zraje začátkem září takže to nemůže být ona.
Odrůda Zapovězené, 4.2.2021
Děkuji vám moc za radu. J. Š.
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 4.2.2021
Dobrý den, zajímalo by mě jak vám chutná odrůda Starcats?
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 3.2.2021
Dobrý den, zajímalo by mě jak vám chutná odrůda Starcats?
Jaké jabloně do 540 m.n.m, 3.2.2021
Já mám v 420m.n m. 1x jablon bohemie na M7 čtvrtkmen a plodí každý rok 60Kg jablek. Je tady dost čerstvý vítr a proto jablon netrpí žádnýma chorobami a nemoci.
Anýzové české - stará odrůda jabloně, 3.2.2021
Jablon Kožená reneta má sladkonakyslou kořeněnou chut´ je to zimní odrůda. Sklízí se začátkem října, podle nad mořský výšky kde roste. Mě vydržela ve sklepě uskladněná až do konce ledna.
Určení odrůdy jabloně, 3.2.2021
Ale mohlo by se jednat taky o Gravštýnské.
Určení odrůdy jabloně, 3.2.2021
Na obrázku dvě mě jablko připomíná odrůdu Baumannovu Renetu.
Identifikujete podpnik z obrazka?, 3.2.2021
Já taky souhlasím.
Odrůda Signe Tillisch, 3.2.2021
Ani na jedný fotce se nejedná o odrůdu Signe Tillish. Až budou zralý moje Signe Tillish přídám jsem fotky.
Můžete prosím poradit, o jakou odrůdu by se mohlo jednat?, 3.2.2021
Nebo taky Hedvábné červené letní
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika