Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starou Teru Vari nebo nový Hecht?, 8.8.2017
Dobrý den, chtěl bych koupit nějakou frézu do lesa na dřevo, popřípadě na orbu malého políčka. Šli by jste raději do starší tery z bazaru nebo by jste se nebáli pořídit hecht 7100 set? Mám strach, abych nekoupil nějakého bazarového zajíce v... celý příspěvek >
Nůžky na ovce, 31.5.2017
Dobrý den, mám 4 ovce. Chtěl bych se naučit stříhat a do začátku zakoupit nějaké laciné nůžky. Rozhodně se budu snažit, abych ovečkám neublížil. Moje otázka zní: Bude mi do startu na vyzkoušení stačit něco takového, jako je toto? Později bych... celý příspěvek >
2 výhony, 8.5.2017
Díky, letos tedy nechám růst révu bez zásahu a přístí rok na jaře si vyberu výhon, který bude jako kmen a zbytek odstraním. Ten, co vyberu jako kmen zastřihnu ve výšce 60 až 90cm za očkem a tím určím výšku kmene. Je to tak?
Identifikace divné hmoty, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jednom jehličnanu, který roste v betonovém květináči je něco divného. Netuším co to je. Je to takové mazlavé, gelovité, vodnaté, nechutné. Je to na mnoha místech. Nevíte co to je? Více v obrázcích. Díky moc.
Jakou odrůdu révy do 500m n.m, 17.3.2017
Dobrý den, chtěli bychom na chalupu nějaké hrozno. Jaká odrůda by byla dobrá do oblasti 500m n.m.. Díky
Jak udělat ptákům stop?, 20.2.2017
Dobrý den, potřebuji poradit. Na chatě máme takovou otevřenou verandu, nebo spíše otevřené posezení se střechou. Pod tu střechu nám pořád v naší nepřítomnosti lítají ptáci. Jsou od nich dosrané židle, stoly /zakrýváme/, tak i dveře, protože... celý příspěvek >
Cibule ze semínek, 10.1.2017
Dobrý den, každý rok jdu do krámu a vždy stejná cibule. Tuším študgart. Nic jiného. Přitom je odrůd nespočet. Když si koupím semínka cibule, tak to vyseju jako mrkev a vyroste mi plnohodnotná cibule? Pokud ano, jaký smysl tedy mají cibulky? Díky... celý příspěvek >
Co se to vytvořilo na hladině?, 10.12.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl jsem stočit rybízové víno do lahví, ale na hladině je něco divného. Napřed jsem si myslel, že jsou to nějaké housenky. Zkusil jsem to nafotit, ale moc mi nešlo. Je to na závadu? Díky moc RP
Nerez udírna, 6.11.2016
Dobrý den, chtěl bych si pořídit malou nerez udírnu s elektrickým topítkem, které tam postupně spaluje bukové piliny. Nemáte s tímto typem udírny zkušennost? Myslím že to co jsem našel se jmenuje impuls. Chci to na klasické kilové... celý příspěvek >
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 5.10.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedna věc. Nahoře je klasický dekl, ale ůplně dole je sedlý jakýsi kal. Je to tak OK? Viz foto.. Díkec
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 2.10.2016
Co s tím pořádně zamíchat? Dnes je to vlastně přesně týden, co jsem bečky naplnil.
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 2.10.2016
Mám koupené nové originální těsnění. Předělal jsem víko na druhou bečku. Hodně jsem to víko dorval. Taky nic. Tak nevím kde je chyba. Já nemám cukroměr, jen refraktometr. Ten mi ukazuje BX 8. Chladomilné kvasinky jsou mi na nic, mám to v 18... celý příspěvek >
Kvas ze švestek po týdnu stojí, 2.10.2016
Dobrý den, minulou neděli jsem naplnil 2 sudy 50 l švestkami. Každá švestka byla odpeckovaná a rozmáčknutá. Až byla bečka téměř plná, nalil jsem tam půl kyblíka vody s kilem cukru a zamíchal. Druhý den už to hučelo, třetí a čtvrtý to doslova... celý příspěvek >
Botulotox, 9.9.2016
Ne ne. Nejsem modelka ani model. Jen jsme chtěli nějaké sklenice na chalupu a rád bych měl jistotu, že se nic nestane. Dneska jsem na pokusné sklenice koukal a víčka jsou propadlá. Netí to v tlaku, ale v pottlaku. Tak asi tak.
Botulotox, 8.9.2016
Dobrý den, poradíte mi někdo? Zavařili jsme vepřový guláš do sklenic. Horký jsme ho dali do sklenic a poté 90 minut sterilovali. Sklinky jsou cca 3 týdny ve sklepě a nic to nedělá. Ovšem.. Jeden známý mi tvrdí, že botulotoxin není klasické... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika