Příspěvky uživatele - 46.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhula - Naslaždenie, 16.3.2018
dobry den..mate niekto skusenosti s touto marhulou? pripadne nejake dobre ruske, ukrajinske osvedcene odrody ktore vydrzia polohu 450 mnm.dakujem peter
Myr. Vanovický afinita - vs zelena ringlota, 1.10.2017
,tak som objednal na podpnikoch myr. 29 pisal mi pestovatel ze je to meristemove mnozene a ze je to v poriadku..sused podomnou ma pri dome marhule, broskyne aj nektarinky a rodia mu..cas ukaze.pevne verim ale ze nieco z toho bude... velka vdaka este... celý příspěvek >
Mahalebka vs. vtacnica, 27.9.2017
Mate niekto skusenost s podpnikom mahalebka vo.vyske + - 460 mnm? Chcel som gizelu ale nakoniec som sa rozhodol pre mahalebku..myslite ze by to slo? Dakujem za kazdu skusenost Peter
Myr. Vanovický afinita - vs zelena ringlota, 26.9.2017
Ďakujem za obsiahlu reakciu, a teda podľa Vás by bol v praxi lepší myrobalan 29C alebo obyčajný myrobalan?
Myr. Vanovický afinita - vs zelena ringlota, 26.9.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, mam zahradu 450 mnm JZ  ,objednaval som marhule Beregeron, Leskora, Kioto, Pinkcot, na podpniku myrobalan.Vo fore som nasiel, ze myrobalan zle zrasta s marhulou - foto, takze by chcel pouzit zelenu ringlotu. ake mate po case... celý příspěvek >
Gisela 5, 13.9.2017
Mozete mi poradiť ako najlepšie pripraviť pôdu pred výsadbou giseli 5... Ďakujem
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 12.9.2017
Dakujem Vam, chcel som to povovdne na broskynu redhaven, omylom som to napisal do temy - marhule. broskynu premyslam redhaven na gf 677. povodne som mal objednane 3 na VVA 1 ale ak pisete ze je aky je, tak radsej zvolim nieco ine.. Peter 
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 8.9.2017
Dobry den podpnik VVA -1 sa zacal vo velkom predavat, ake mate najnovsie skusenosti s tymto podpnikom  .  Je potrebna aj nejaka opora, pripadne ako ho zavlazovat, a jeho zdravotny stav? dakujem  Peter
Ochrana sliviek proti mrazu zavlahou, 21.4.2017
dakujem za odpoved, spominaju sa tu sviecky, zakryvanie zadymovanie a zavlaha jabloni, to je vsetko v poriadku, to poznam  , ja potrebujem vediet konkretnu odpoved na konkretnu otazku nic ine,  osobna skusenost ci aj slivkove stromy zvladnu... celý příspěvek >
Ochrana sliviek proti mrazu zavlahou, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, mate niekto skusenost pri ochrane sliviek ze sa zavlazuju ako napriklad jablone v taliansku. kvety sa obalia do ladu a uroda sa tak zachrani.. funguje to aj pri slivkach, pripadne marhuliach a broskyniach? dakujem Peter.
Kiwi Solissimo, 1.11.2016
mne sa to tiez stalo uz,, mam pocit ze je to dazd v case kvitnutia alebo v blizkosti je tuja.. tazko povedat 
Doma robeny elektricky mlyncek na mak, 26.10.2016
no ved prave :) a ked idu sviatky tak kila maku idu na odbyt  taketo nieco podobne
Doma robeny elektricky mlyncek na mak, 26.10.2016
Zdravim vas vsetkych.. premyslal som urobit makovy mlyncek na motorcek s otackami okolo 100 \min. Je tazko zohnat maly vykonnejsi motorcek s prevodovkou, ale napadlo ma ci by to nepotiahol motorcek stieracov zo skoda 120. hlavne je aby bol dostatocne... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika