Příspěvky uživatele - 186.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedův břečťan, 30.8.2018
Mu ten brectan na sve strese striknete "setrne" herbicidem a bude vymalovano
Obří housenka, 29.8.2018 Obsahuje fotku
ve vašem případě to vypadá na Lišaje smrtihlava. Já měl šeříkového...
Kvas z jablek, 29.8.2018
Na přípravu kvasinek nebyl čas. Spíše mě zarazila ta nízká cukernatost, marně jsem hledal nějaké doporučení ohledně minimálních doporučených hodnot. Kyselinu u hrušek doporučují z důvodu nízké kyselosti tohoto ovoce s tím, že by mohlo dojít ke... celý příspěvek >
Kvas z jablek, 29.8.2018
Omlouvám se za dotaz mírně off topic: Večer jsem založil kvas z malých tvrdých koláčových hruštiček (Williamsky a jiné sladké stále čekají na stromech), přidal startovací dávku cukru (asi 3/4kg), kyselinu citrónovou na dokyselení a zbytek sušených... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 16.8.2018
Jako fanoušek Topazu musím připustit i některé jeho slabší stránky. Jednou z nich je u mne zdrobňování plodů, které se mi zatím dosti projevovalo na osamoceně přeroubovaných větvích v konkurenci jiných odrůd. Letos se ale jeví malé plody i na... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.8.2018
Děkuji za podrobný rozbor, Rubinola to zjevně tedy nebude. Bohemii jsem původně vyloučil, neb jsem měl v paměti, že se jedná o červený klon (pupenovou mutaci) Rubínu. Na chalupě se mi kdysi na Rubínu takto také vytvořila jedna větev s celoplošně... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.8.2018
Používám Wuxal Calcium a ještě cosi, zvažuji zkoušku chloridu vápenatého, ale prodává se snad od 25kg... to abych s tím pak v zimě solil chodníky (je lepší a ekologický narozdíl od soli, co by dělal s tlapkami našeho domácího zvířectva netuším). Loni... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.8.2018 Obsahuje fotku
Pořád to vypadalo zdravě a v půlce července najednou naskáčou fleky. První postřik(y) vápníkem jsem prováděl již krátce předtím.
Co Vaše réva 2018?, 10.8.2018 Obsahuje fotku
Hrozny zrají letos enormně brzy a ve vysoké kvalitě. Na snímku vyzrálý NERO, pokud se nechá vyzrát do černa, ztratí se nepříjemná kyselina a chuť je vynikající. Posledních 10 dní se bohužel na listech některých odrůd objevilo silnější padlí, na... celý příspěvek >
Pomůžete s identifikací brouka - škůdce na dřevu?, 6.8.2018
Leskňáček asi 4skvrnný...
Domácí ořechovice, 6.8.2018
Maceruji na parapetu na sluníčku, alkohol byl cítit i přes 2 mikrotény,  přes které jsem dal ještě alobal. Inu, budu muset vymyslet nějaké jiné víčkování...
Sud od oleje, 3.8.2018
Samy nepraskají, praskají, když s nimi člověk manipuluje jako trouba (jako já), bouchne s nimi o zem při vylévání, nebo do nich bouchá lopatou když je v zimě plast zkřehlý...
Sud od oleje, 2.8.2018
Nový plastový se dá pořídit v akcích od 299,-, standardně i s víkem a ventilem, je lehký na manipulaci a začíná běžně na 399,- Kč
Střih dlouhých prutů u meruňky, 30.7.2018
Mrkněte na Šittův řez. Tam jste ale propásl vhodný termín. Meruňky můžete prořezat (odstranit nevhodné větve) i v srpnu, u zkracování letorostů bych se nyní trochu obával, že ještě ze zkrácených vyraší nové, které nestihnou vyzrát v pupenech. Já jsem... celý příspěvek >
Toptaste, 30.7.2018
Na jakých podnožích jste Toptasty měl? Moc jste mne nepotěšil, tak uvidíme, mám ji na Julienu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika