Příspěvky uživatele - 168.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 23.10.2017
hardyho maslovka na dule MA, RAJKA (M7),kATINKA(St.Julien),este ma laka sirius... viktor
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 22.10.2017
chcel som dnes objednat sirius na m25 ale prebehol som diskusie a citam ze je uz rezistencia prelomenatak kupit ci nie ten sirius?m25 a bujnost mi sedi aspon by to nebol nejaky mrzak co nechce rast, neviem čo robiť... rada skusenejsich by pomohla,... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 22.10.2017
Tak chlapi dik za reakcie... mozno som sa zle vyjadril, ten kompost je namiesany s hlinou... stromcek je vysadeny na kopceku ratam s tym ze to klesne o kolko uvidim na jar, dula je vraj hakliva na namrznutie preto som k nej nahrnul hlinu asi 10 cm... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 22.10.2017
no, tak hardyho zakupena a vysadena na dulovom podpniku MA(1rocny ockovanec s predcasnym obrastom)ako ju co najlepsie zapestovat nemam skusenosti s pestovanim hrusiek na dulovom podpniku... vysadbova jama 1meter siroka a 70cm hlboka vymenena a... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 14.10.2017
mna by zaujimalo akoby rastla hardyho na podpniku dula kedze udajne enormne rastie a dula ju dokaže skrotit, trufate si pan Ivan odhadnut velkost hardyho na dulovom podpniku u vas ako dospely stromček, inak hardyho na semenaci sa doziva vysokeho veku... celý příspěvek >
Melrose, 9.10.2017
Melrose Pozdně zimní odrůda jabloně Původ: USA. Kříženec odrůd JONATHAN A RED DELICIOUS. Vzrůst: bujná, v plodnosti středně bujná. Vytváří kulovitou korunu, plodí na krátkém dřevě. Plodnost: středně pozdní, průměrná, pravidelná Zralost: polovina... celý příspěvek >
Elstar, 3.10.2017
tak, možno máte pravdu, ktohovie... lenže admiral je odporucany aj na extenzivny sposob pestovania, ktoremu viac fandim, ktovie akoby sa spraval elstar na semenačovom podpniku... teda nič v zlom pan Polehla, viktor
Pocta Rubinole, 23.9.2017
a co taka rubinola na A2?Teraz som videl ponuku vypestku, nebude zdrobnovat plody, kedze vsade citam ze tieto moderne odrody vyzaduju sor slabsie podpniky max.stredne silne...
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.9.2017
možno aj hlodavce ohryzaju korene ja obcas ku kazdemu mlademu stromku ked som na dvore sa vyčuram ale nie rovno ku kmieniku udajne ten zapach moču odpudzuje hlodavce zatial mi hryzec nic neznicil ale nie zase učurať stromček na smrť...
Staré druhy hrušní, 18.9.2017
milan serus, možno comice
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 18.9.2017
No krása p.Ivan, možno len klam, ale pridu mi plody skor menšie, literatura odporuča pre jonathan podpnim M7,sused ma jonathan na semenači, ale každy rok tam ma len male broky a nechce to ani zrezať, vraj,dobre že rastie... viktor
Dolanka, 14.9.2017
p.Polehla a ako zvlada dolanka boj so šarkou?dakujem za odpoved
Vysokmeny nebo polokmeny, 12.9.2017
Asi ta karšova je karešova?...tak ja som mal burlat na vtacnici(z dovodu kanalizacnej pripojky zruseny)a ten daval letorasty cez 2 metre na baze ako palec dospeleho muža toto som nevidel zatial ani u jedneho stromu, nastepil som burlat na podpnik... celý příspěvek >
Packham‘s Triumph, 5.9.2017
ako bujne rastia ta odroda pan miloš?a co chrastavitost?chuťovo je aka tohto roku?
Skvrny na listoch jablone, 29.8.2017
tak nieco podobne sa mi objavilo tohto roku aj na vlastnych semenacoch jabloni ale nie v takej miere a atak vyrazne mozno menej agresivny klon virusu neviem zaujimave je ze niekde pisu ze sa to neprenasa semenom inde zas ano... semena su všehozmes z... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika