Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 14.2.2018
nějak v té specifikaci vypadl fosfor, jak už název vypovídá, který prioritně podporuje kvetení, proto nevím, proč s dávkováním spěchat nyní. Uvolňování draslíku a vápníku je zase rozhodné při tvorbě plodů, otázkou, kterou nedokážu zodpovědět, je zda... celý příspěvek >
Cukání pily při řezu, 13.2.2018
Vyměnil bych řetěz a uvidíte. Mohl by být poškozený jeden zub (vyosený) nebo stržený vyhazovák, takže v jednom místě řetězu se kousne. Jdště zkuste otočit lištu.  Řetěz byste stejně měl měnit. Nejlíp měnit tak 3 řetězy, otáčet lištu a po této... celý příspěvek >
Usychání větví tlustice, 10.2.2018
Tlustice mám přes zimu v teplotách kolem 15st. a vody dám za zimu jen crk, nebo žádnou (pak ztratí část listů). Bohužel jedné zimy mi podobně odešla ta největší a podobně řada sukulentů a pravděpodobně se jednalo o bakteriální hnilobu, kterou jsem... celý příspěvek >
Rucna pilka, 7.2.2018
Tuhle je co? Pokud Silky, tak náhradní listy se samozřejmě prodávají například IGM...
Řez vinné révy, 29.1.2018
Jesli vyroste 9 výhonů z jednoho tažně, nebo ze 2 dohromady snad nemá na prostor vliv? Obecně asi 2 tažně vyživí symetričtěji 2x4 očka než jeden tažeň 8. Ale obojí je možné, nakonec rozhodne příroda .  Pokud hrozny nebyly uspokojivé kvality, lze... celý příspěvek >
Chorvatský fíkovník, 4.1.2018
Není neprodyšné - dole a nahoře je jen netkanka. Bublinka je uprostřed, aby do toho tak nepršelo, uvnitř napěchované listí.Všechno funguje do jisté míry, pokud je mráz až -18 jako loni po dobu mnoha dní, půda promrzne do hloubky a žádné významné... celý příspěvek >
Vánoční hvězda a spol, 21.12.2017 Obsahuje fotku
znovu
Vánoční hvězda a spol, 21.12.2017
letněná, bez časování
Vánoční hvězda a spol, 21.12.2017 Obsahuje fotku
letošní úroda
Topaz nepřekonaný, 20.12.2017
Důvodem, proč vstupuji na tyto stránky, je vyhledání informací o odrůdách, pěstebních postupech, porovnání zkušeností z různých klimatických oblastí ČR a podobně. Pomologické publikace často opisují popisy odrůd jedna z druhé, nejčastěji asi... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 17.12.2017
Něco pozitivního by tam nebylo? My to, bohužel, ovlivníme tak na své zahrádce, pokud vám tam občas ovšem nepřiletí glyphosate od souseda jako mě. GMO je byznys netušených rozměrů s jediným účelem maximalizovat zisk. GMO nesou i řadu dalších... celý příspěvek >
Rucna pilka, 10.12.2017
Neznám ale lepší pilku než Silky. - Tak jo, měl bych si něco nadělit pod stromeček, ale který model zvolit? Prioritně bych ji používal k prořezu čerstvých dřevin. Je lepší praktická skládací do kapsy, nebo delší, zahnutá v pouzdru? V testech také... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 4.12.2017
Asi to byla moje reakce na článek v Zahrádkáři o sovětských odrůdách jabloní. Vyjádřil jsem nejistotu, zda v Litevských podmínkách "houbovým chorobám odolná, podzimní odrůda" bude odolná a podzimní i u nás atd. Nepochybně v bývalém svazu umí... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 4.12.2017
Nechtěl jsem, aby si lidé, kteří Topaz neznají, na základě některých příspěvků udělali obrázek, že je kyselý jako citrón. Je to, bohužel, nectnost internetu, že se prolínají informace více či málo fundované, klamavé či zavádějící. A leckterý čtenář... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
Řekl bych, že při postřicích chemií se jedná o mnohem více přejezdů, než při orbě, byť by měl postřikovač trojnásobný záběr. Navíc bych se vyhnul účelovému srovnávání nesrovnatelného. Kladu si otázku - když je ta chemie tak "přísně hlídána", jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika