Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování banánovníku ze semene, 15.8.2009
I když má Karlos naprosou pravdu, tak musím trošku nesouhlasit s posledním jistě přeřeknutím. V koupených banánech jsou semena, ale jsou tak malá že nejsou ani vidět. Já jsem ale jich pár skoušel vysít, ale samozřejmně že to nejde. Musí se sehnat... celý příspěvek >
Jak pestovat pokojovy bananovnik a co chce, 14.8.2009
Zuzko, ke krásným rostlinám patří přece i krásná Čeština! Já sice nejsem jedničkář co se týče Češtiny, ale takhle tvrdý lYst, jsem ještě neviděl. A určitě se nemusíš zviditelňovat tím, že si dáš velké písmeno v zájmenu Mi. Ale dost poučování o... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 11.8.2009
Já jsem zasadil asi 20x20 a stejně jde každý na jinou stranu, takže jsem je mohl dát ještě blíže.
Banánovník - Musa, 7.8.2009
No, to je zapeklitý problém! Je možné že podmínky pěstování nedovolují rostlině dále růst. Ale předpokládám, že je máte umístěné na světlém nebo sluném místě, kde nestojí vzduch...? Veliká nádoba také dělá divy. Mám několik kultivarů rodu Cavendish a... celý příspěvek >
Jak zjistit druh banánovníku?, 5.8.2009
Vidíte, sám jste řekl důležitý poznatek a ani jste si ho neuvědomil. Předpokládám že strýc má větší rostlinu, to znamená že ty skvrny jsou pouze na mladších listech jako projev Cavendishe, jinak k němu má hodně daleko. To je důležité, protože to... celý příspěvek >
Jak zjistit druh banánovníku?, 5.8.2009
Tak záivka nemá na skvrnitost určitě žádný vliv, to je v genech. Ještě se chci zeptat jestli plodil, a jestli se ty plody daly jíst, jakou měl květ barvu, velikost plodenstvý. Nebo nějaké další poznatky, jesti třeba byl vystaven mrazu a tak... celý příspěvek >
Jak zjistit druh banánovníku?, 4.8.2009
Dobrý den, jsem rád za toto téma. Každopádně je to dost tvrdý oříšek! Mohl bych vás odbýt s tím, že se jedná o nějaký kulitvar Cavendishe, ale já vím, že tomu tak není. Cavendishe v genech má, tomu naznačují ty skvrny, ale ovšem tvar skvrn je už... celý příspěvek >
Banánovník - pěstování, 31.7.2009
To jsou ty veselejší případy. Já také přiznávám že v příznivých regionech jsem se setkal s dobrým přezimováním, ale většina lidí nemá takové štěstí v dobrém klimatu. Pokud náhodou přispíváte i na jiná fóra, tak vás asi i znám.
Jak vypěstovat banánovník?, 31.7.2009
Pokud máš nějaký konkrétní dotaz, tak se ptej. Jestli si začátečník, tak ti mohu poradit že si sežeň buď v marketu druh Musa basjoo. Je to nejpěstovanější kultivar po celém světě. Pokud najdeš v marketu banánovník se skvrnami na listech, jedná se rod... celý příspěvek >
Jak vypěstovat banánovník?, 29.7.2009
Já bych ti rád poradil, ale mími rady porušuji pravidla, takže když odpovím na tvoji otázku, se zemínek to jde, ale těžko, zvlášť pro začínající pěstitele. Nejlepší je, pořídit si odnož. Pak také jestli chceš venkovní nebo domácí? Do 15 metrů nebo do... celý příspěvek >
Co s touto Yukou?, 28.7.2009
Ahoj Jano, nejsi ze západu Čech? Jinak k tvému problému, ty malé mušky, potvory hnusný znám a mám s nimi nějaké zkušenosti. Existují přípravky na takhle malý hmyz, ale ty mi nezabíraly. Vystříkal jsem je sprejem na mravence a tutu havěď a už se tam... celý příspěvek >
Kokosová palma, 25.7.2009
Jako celý kokos dát pod zem? Ne to pravda určitě není! Mě zase jedna paní v květinářství tvrdila, že Areca catechu je malá kokosová palma bez kokosků. Kokosový ořech má zůstat nad zemí, přesadit jí můžete, ale leda tak do většího květináče.
Melounoviště 2009, 22.7.2009
Aha, aha, tak po pár dnech jsem si to tu tak ňák projel. Vidím že upadávání plodů je normální, tak to mě uklidnilo. Zaštipovat je tedy asi zbytečné, když koukám na ty pole, to by se někdo uštípal. Včera jsem ale zjistil, že když jsem za plodem... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 20.7.2009
Dobrý večer, stal jsem se pěstitelem melounů loni a hned jsem sklízel dva plody přes půl kila (800 a 700 g). Letos jsem chtěl mít větší úrodu a tak jsem hned po mrazíkách vysadil pár melounů ven i do skleníku. Zasadil jsem jak semenáče vypěstované v... celý příspěvek >
Banánovník, 18.7.2009
Může se jednat o škůdce. Nějakého savého, možná svilušky. Skuste se podívat na rub listů jestli tam nejsou malé červené tečky...? Nebo se může jednat o škůdce v kořenech, což je také dost možné. Bude lepší ho asi přesadit a osprchovat kořeny. Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika