Příspěvky uživatele - 117.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
palmy ve volné půdě, 28.1.2009
Veltrusy, to je kousek od Odolený Vody, ne? mohl by ste o sobě poskytnout víc informací, popřípadě jestli jste registrován na některých forech?
Nevymrzající banánovník, 26.1.2009
Zase z toho nedělejte tragédii, basjoo potřebují opravdu extrémní péči. A zahrnout ho na podzim hromadou listí prostě nestačí. Musí se objetovat pár peněz do polistyrénu a trochu víc si s tim pohrát.
Přesazování datlovníku, 16.1.2009
Je mi osobně líto vaší palmy, každého by štvalo stratit kvůly takové kravině starou kytku. Nebudu tu připomínat, že srovnávat vyletněné palmy a palmy vyhýčkané z vyhřátých bytovek nejde, ale osobně se mi nelíbý přirovnání k chytrolínku.... celý příspěvek >
chorvatská palma, 14.1.2009
To nezáleží na měsíci, ale na velikosti palem. A taky v čem je vůbec teďka máte. Většinou se ale přesazují až když naroste druhý list, stejně to poznáte protože mají velmi dlouhé a silné kořeny, budou lézt ven z květináče
datlovník, 10.1.2009
Paní Moniko, letníte? Palma hezká, vypadá zdravě, má spousty místa ve květináči, což je dobře a má hezkou barvu
nove exoticke ovoce, 8.1.2009
Čajot se dá pěstovat i u nás stejně tak jako salak. Mam menší skušenosti s čajotem, mám 40 cm rostlinku. Salak bohužel neznám. Čajot jde vypěstovat ze semínka i z plodu, nechte ho někde v teple a on pustí kořeny a celkově zbradavití, dejte ho do země... celý příspěvek >
datlovník, 8.1.2009
Skuste mu přidat světlo, i teď na zimu je ho málo a ještě když není u okna... A nehnojit, hnojí se jenom zdravé rostliny! Nejlepší je zalévat až po vyschutí zeminy, datlovník má zásoby vody v kořenech tak se nemusíte bát přesušení. Měl by se z toho... celý příspěvek >
datlovník, 7.1.2009
Skuste si pomoci fotem, a víc rozveďte jeho pěstování. Kde je pěstován, v čem, jaké teploty, vlhkost a podobně. Ale podle všeho to bude reakce na změnu v pěstování, jiná teplota, vlhkost nebo je mu dopřáváno až moc málo světla s kobinací s velkého... celý příspěvek >
Citroník - zalévání, 1.1.2009
Dobrá připomínka. Taky by mě zajímalo, jak někdo může zalévat 2x denně přes zimu. Mám světlou zimní zahradu, kde se teploty pohybují kolem 10 stupňů. A když zaleji citroníky, minimálně týden na ně nemusím šahat. A když ještě teploty nepadaly tak dolů... celý příspěvek >
Druh palmy?, 20.12.2008
trochu pozdě ne? ale aspoň se správným příspěvkem...
chorvatská palma, 20.12.2008
Jo už mi došlo kde uvázla konverzace. Vy soudíte podle názvu pod obrázky co jsem vložil. Ale název datlovník jsem zvolil, protože psát třikrát Phoenix Canariensis se mi fakt nechtělo. Tak sem si to zkrátil na datlovník, toť vše. Jinak poznat... celý příspěvek >
chorvatská palma, 13.12.2008
jo to vám namluvil kdo?Phoenix Dactilifera (pravý datlovník) je snad nejmíň odolný ze všech phoenixů. Kdežto Phoenix Canariencis je snad zase nejvíc odolný. Slovem odolný si nepředstavujte ruské tundry, ale teploty kolem -6
chorvatská palma, 13.12.2008 Obsahuje fotku
Však tu jsou takový nadšenci, nejsem si jistý ale myslím že mam v počítači ten samí akorád ve vegetaci. Vložím foto, stejně tak přiložím foto i o něco většího datlovníku z ČR ale vůbec nevím kde je zasazen a jak se mu vede
Kokosová palma, 7.12.2008
Ano, spodní listy časem ocházejí. Určitě je dobré je odstřihnout, ale počkejte až celé zhnědnou, aby až je budete odstraňovat,  jste nestřihla do zelené části rostliny. Vždycky se odstraňují plně odumřelé části. Mě odumřely asi po roce a... celý příspěvek >
chorvatská palma, 5.12.2008
jo vy ste odpovídala na příspěvek ze září? já jenom že to vyznělo dost nepřehledně, když sme se bavily o pěstování palem v Praze a pak napíšete vy s opožděnou odpovědí na příspěvek. Tak to pardon
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika