Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 11.2.2016
TREND 90 - tekutý smáčivý přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 11.2.2016
Výborný tip. Děkuji j..c.
Řez révy, 8.2.2016
Nevímjak to poznali, ale mědený drát nám čmoudi sklidili z celé vinice. Nahradili jsme ho pozinkem   j.c.
Řez révy - teď?, 7.2.2016
Ostříháno.   j.c.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 7.2.2016
Dokončit zimní řez stromků, postříkat broskve proti kadeřavce, upravit mojí jeden záhon a zaset špenát. Chvilka se našla i na ochutnávku našich vín.   Povedený den    j.c.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 7.2.2016
První letošní postřik broskví jsem provedl včera Sulkou.  Ačkoli bylo vzhledem k datu krásně a počasí i nalévání květních pupenů k postřiku vybízelo, nejsem si jist, jestli není zbytečně brzo. Přeci jen 6. 2???  j.c.
Raná meruňka na Jižní Moravu, 6.2.2016
Domnívám se, že vaši známí dobře vědí, proč mají v sadu právě Maďarky a VéPéčka. " Zavlečením " jiné, rádoby ranné odrůdy jim dodáte do sadu odrůdu, která kvalit zmíněných, nedosáhne ani náhodou a prodloužíte jim období sběru meruňek z jednoho... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 1.2.2016
Zelené špičky tvořící viditelné řádky.  Vekan zázený v první polovině listopadu.  15km pod Brnem.
Pomoc při výběru odrůdy, 31.1.2016
S meruňkou v těchto podmínkách bych si nebyl jist j.c.
Řez jabloně, 30.1.2016
Stromek je vitální a má pěkné přírůstky, škoda ho vykopávat. Začal bych řezat odspodu, vychází mi to na 5- 6 větví odspodu pryč až na větevní kroužek. Zbytek zkrátit na vnější očko, nejmíň o polovinu, Vedle stojící břízku taky pryč.  Škoda že... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 29.1.2016
Zacházejte s moštem tak, jako by mělo být cílovým produktem víno. Hygiena, odkalení, do moštu ušlechtilé kvasinky a rozhodně výživu pro kvasinky. Se sirovodíkem by neměl být problem. Zápach po sirovodíku je ve vin, terminologii označován jako... celý příspěvek >
Sáčkování, 28.1.2016
Každý z nás má na dozrávajícím ovoci sršně nebo vosy. To zmíněné temno možná není tak hluboké, většina zahradníků se jen z procenta poškozených plodů nezblázní.  ...           Možná trochu pomůže... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 27.1.2016
Může být. Já jen nastínil další možné řešení a po nařezání role na kotoučky cca 1,5 cm široké, máte přes 20 kotoučků pva pásky délky 25 m což mi vychází, že ani cena není vysoká. Jinak při dnešních cenách semen a jejich množství v sáčcích, mám pro... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 27.1.2016
jistě stojí za zmínku i nápad od rybářů. K podobnym nápadům používají již mnoho let pásky, sáčky a nitě z PVA / polyvinylalcohohol /. Tento materiál je bezezbytku rozpustný ve vodě. Originál materiály pro rybolov mají nevýhodu v poněkud vyšší... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 22.1.2016
Jirka Kohoutek je starý praktik takže dejte na něj. Moje další rady jsou prvních alespoň 5 nádržek špalkujte dřevo, jehož průměr není větší jak polovina délky lišty, dalších 5 nádržek ve dřevě, jehož průměr není větší jak délka lišty. Poté se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika