Příspěvky uživatele - 187.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jed Akátu, 29.2.2016
Více opravdu věřím na zanesení infekce do rány, popř zalomení části trnu v ráně.  Vždyť dřevo z akátu se běžně používá na výrobu soudků i sudů na ležení vína i destilátů.
Nůžky z Lidlu, 27.2.2016
ze zvědavosti jsem je vzal taky. Dvousečné. Nejvíc jsem byl zvědav ba dostřih nejtenších větviček ve špičce takže jsem hned před prodejnou 10 minut šmikal roští. Narozdíl od Fiskarsek stříhaly bezchybně větvičky okolo 1/2 mm.  Jako bonus je... celý příspěvek >
Papriky 2016, 26.2.2016
Letos se mi nedaří, mám slabé, padají v krčku, už jsem musel dosívat. Rostlinky mám za oknem, i tak trpí nedostatkem světla. narok pořeším nějaký přisvícení když má být lacinější eletrika.     j.c.
Prodej Citrusů, 26.2.2016
Zahradnictví Brabec v Modřicích. Nemají ale ještě všechny stomky a rostliny vytahaný do venkovní zahrady, jinak výběr všeho co hrdlo ráčí.   j.c.
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 26.2.2016
Plně chápu, na tohle téma by se tu mohlo založit i nové vlákno, třeba Pořídili jsme si na zahradu, udělal(a) jsem si radost    j.c.
Uchovani roubu v lednicce, 26.2.2016
Dovolím si jeden poznateko djinud. Při zvlhčování dýmkového tabáku používáme z důvodu rizika plísní převařenou nebo destilovanou vodu na ubrousku.     j.c.
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
jj, vršek Lipna je ideální meruňkovej kraj, Kolik že to letos ve Volarech bylo??   -34 ??
Květy višně náhle uschnou, opakuje se několik let, 25.2.2016
Na vině může být monilioza. Pokus zachránit úrodu postřikem by za to mohl stát. Potom každý rok,      j.c.
Sazenice révy 2016, 25.2.2016
Jalovenskij. Obzvláště pergola porostla touto odrůdou v plodnosti vypadá famózně. Navíc je to taky rezistent.      j.c.
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
Popravdě s pěstováním meruněk v takové poloze zkušenost nemám, přesto ale - jižní plácek chráněný domem nemusí být výhoda. Strom na takovém místě se dříve probouzí, dříve nakvítá a jakýkoli ranní mrazík vás o ůrodu nakonec připraví. Do jílu ale... celý příspěvek >
Málo plodící meruňky, 25.2.2016
Meruňka není jabloň na zákrskové podnoži, dává v prvních letech hodně do dřeva. Pokud je naroubovaná na semenáči nebo myrobalánu, může se plodnost dostavit později. S přicházející úrodou se postupně přibrzdí i růst stromku a stromek si začne... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 23.2.2016
Měl byste nekdy navštívit nějakej bau-bau pane doktore. Minimálně 2 kusy z Vašich fotek tam o moc víc nestojí.
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 23.2.2016
Proč myslíte? Mně osobně vícero nůžek na zahradě nijak nevadí. Jiné beru do ruky když vystříhávám u země rybízy,  jiné na odplozené šlahouny ostružin, jiné bezu na broskve. Koupil jsem už nůžky za víc jak 800,- a stály za pendrek, zdědil... celý příspěvek >
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 23.2.2016
Od čtvrtka 25.2. jsou v aci v Lidlu, jedno i dvousečné, Florabest. Myslím že je vyzkouším..  89 kaček, no nezkuste to.
Tisk etiket, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Profi tisk etiket i v malých sériích mi dělali v Břeclavi - Tisk Pálka & ETIFLEX, s.r.o., dražší jak na domácí tiskárně to samozřejmě bylo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika