Příspěvky uživatele - 93.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spartium junceum, 8.6.2008
Dobrý den, mam prosbu... uz 2zimy mi prezimuje semenace sparcia... zatim vse bez problemu, nevite kdy by mohl poprve rozkvest?Jak se Vám dari??Diky
Přírodní hnojivo s vysokým obsahem fosforu, 6.6.2008
Zkusila bych vykvašený slepičí nebo holubí trus.Dávám 1 l na 9 l vody.
Starý ořech a smrk u zdi - pokračování - zasílám foto, 26.5.2008 Obsahuje fotku
Zasílám foto, oba stromy jsou na konci zahrady, vpravo za zdí zahrada souseda.Má tam ovocné stromy a trávu, nic víc.Neradi bychom stromy káceli.
Starý ořech a smrk u zdi, problém se sousedem, 1.5.2008
Ořechy si každý rok sbírá, byla to taková tichá dohoda, že si nechá ořechy a shrabe listí.Stín mu tam jde minimálně, protože je to na severním konci zahrady v rohu, takže stín jde spíše do polí.Nechci začít nějakou žabomyší válku, jeho dcera má... celý příspěvek >
Starý ořech a smrk u zdi, problém se sousedem, 1.5.2008
V severním koutu zahrady máme ořech a smrk, stáří cca 50-60 let, ořech je asi 1,5 m a smrk asi 0,5 m od hranice pozemku.Nyní nás soused upozornil, že nedodržujeme občanský zákoník, dle kterého se má provádět výsadba 2 m od hranic pozemku.Nikdy s tím... celý příspěvek >
Jaké rostliny na jižní terasu?, 29.4.2008
pokud chcete velké rostliny tak jsou vhodne palmy, oleandry,olivovník, granátovník,fíkovník..prostě rostliny středomoří...
O jaký druh palmy se jedná a co ji chybí, 29.4.2008
rostlina je přelitá, proto strádá... je to teplomilná palma..takže minimálně 18st potrebuje... a též je dulezite roseni..jinak zasychají okraje listu...
plečka, 28.3.2008
Dobrý den, neví někdo, kde prodávají tzv.Martinkovu plečku? Díky za tipy.
Hvězdník, 24.3.2008
Tak to jsme dva..taky sem si koupil hvězdník..byl v krabičce... a doma sem zjistil, že je nahnilý, oloupal sem ho a je v blízkosti topení... aby ty nahnilé části dál nehnily... tak ho za týden zasadím...
soja, 16.3.2008
Nemá někdo prosím z Vás zkušenosti s pěstováním sóji? Koupil sem si semínka a rád bych znal Vaše zkušenosti.Díky
rajče - problém s angličtinou, 15.3.2008
Mockrát děkuji
rajče - problém s angličtinou, 15.3.2008
děkuji, takže determinate je určité...
rajče - problém s angličtinou, 15.3.2008
píšou mi tam např. indeterminate, tak nevím zda je keříčkové či tyčkové...:-(
jarní řez růží, 15.3.2008
Mohu už nyní řezat velkokvěté růže? Nenamrznou mi narašená očka?
rajče - problém s angličtinou, 15.3.2008
Dobrý den, chtěl bych se tu někoho zeptat zda neví jak se řekne tyčkové rajče a také keříčkové..., objednal jsem si semena přes internet, ale neumím anglicky, děkuji mockrát.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika