Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reznutí smrků na celé zahradě, 13.10.2012
Taky náš stříbrný smrk jsme shodili v září začal usychat, byl napadený kůrovcem, byl v zahradě u cesty.Za domem máme asi0,25ha lesa stáří 20 let a usychá jeden strom za druhým, příčina kůrovec měli jsme tady odborníka a ten doporučuje les vykátit a... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 13.10.2012
Je velký protože jste ho dala do volné půdy, pokud ho necháte v květi náči bude menší, mám vyzkoušeno.
Pozná někdo prosím co to je?, 13.10.2012
Sestřihnou vykopat ze země a přezimovat jako muškát, sklep,chodba, nebo zkuste i do bytu.
Co je tohle za rostlinu?, 7.10.2012
Pane Josef, Vy budete mít určitě pravdu.
Co je tohle za rostlinu?, 7.10.2012
Je to vysoká květina a květ je taková lata?Ta fotka je rozmazaná.
Co je tohle za rostlinu?, 7.10.2012
Lído a nezdá se Vám že ty listy jsou podobné ostrožce?
Fialová květinka, 30.9.2012
Je to Osteospermum český název nevím snad ani neexistuje, je to letnička a kvete až do října.
Copak mi to roste?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Přesně tu jsem myslela.Tady jsou jen květy.
Copak mi to roste?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Tak já bych to nevyhazovala, nechala bych to vykvést já bych řekla, že to plevel není spíše nějaká květina mohli tam semínko přinést ptáci.Jak jsem se dívala tak já mám kopretiny kvetou žlutě taky koření mělce i ty listy jsou si podobné.Dám tady foto... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 18.9.2012
Na zahradě ho nechat nemůžete zmrzl by je to letnička.Pokud máte ve sklepě okno tak ho tam dejte já ho mám v zimě v prádelně je tam v zimě asi 5-10°c.Taky jsem ho měla v bytě ale nedařilo se mu opadal.
Pěstování vřesů a vřesovců - stříhání, 13.9.2012 Obsahuje fotku
No nevím nevím, ty už Vám asi neporostou, Zkusila bych je dát ještě do volné půdy.Vřesy se opravdu stříhají na jaře, aby pěkně v létě kvetly,jako ty moje.
Sázení trvalek v říjnu?, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pro hosta115 41 a pro Kamilu, moc Vám děkuji za pochvalu vůbec mně neobtěžujete s tím pravítkem máte pravdu mě se zahrada podle pravítka nelíbí proto mám chaoz.Tady je ještě jeden pohled.
Prosím poraďte - název květiny, 9.9.2012
Omlouvám se měla jsem napsat dvě n Canna.
Prosím poraďte - název květiny, 9.9.2012
Tak to je Cana-dosna, má hlízy, které se musí na jaře nechat narašit.Na zimu se uklidí do sklepa.
Sázení trvalek v říjnu?, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Já jsem sázela jak v září tak i v říjnu zakořenily do zimy všechny.Když zasadíte na podzim určitě Vám budou příští rok kvést a když na jaře tak nemusí vykvést.Když tak je přikryjte na zimu chvojím.Tady je můj trvalkový záhon.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika