Příspěvky uživatele - 73.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 23.1.2012
O jaké nenávisti to tady píšete?Oháníte se tady svobodou názorů a zkušeností a sami podsouváte takové nehoráznosti.Když máte tak jasno, popište takovou nenávist vůči pěstitelským tvarům.Rád se poučím.O štíhlých vřetenech jsem psal jen proto, protože... celý příspěvek >
25 odrůd jabloní, 29.12.2011 Obsahuje fotku
Dovolím si uveřejnit starší seznam jabloní pro vyšší nadmořskou výšku.Může usnadnit výběr pro obohacení sortimentu v zahrádkách.Obsahuje některé odrůdy na které jsou zde často dotazy a objevují se i v nabídkách E-shopů.Zvláště cenné jsou uvedené... celý příspěvek >
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 16.5.2011
Dle manuálu zvládne F-600 na 1. převodový stupeň 800m2/hod. Za 2 hodiny jsem posekal s přestávkou cca 2000m2 pozemku (cca 10% - 1°, 60% - 2°, 30% - 3°) na cca 1,5l benzínu. Nutno dodat, že tráva byla celkem řídká. Sulku nemám a... celý příspěvek >
Výsev koniklece, 24.5.2010
paprYka
Primule - jak udržet barvu, 24.5.2010
Pepíku, Pepíku, ty jsi ale šprýmař
Odrůdy vhodné na pergoly, 9.4.2010
Stojím před podobným problémem, vinaři mi doporučili odolnou odrůdu (pro Vysočinu) SOLARIS.   Nemáte někdo zkušenosti, zda je pro pergolu opravdu tento druh vhodný?  Děkuji, V.K.
Jak namnožit rakytník?, 29.10.2009
No, nevím, jen ať nestřelíte vedle. Rakytník roste na Karvinsku na každé skládce důlní hlušiny jako jedna z prvních rostlin. Uhamounil jsem se na několik oddělků s kořenem a vysadil do sadu.  Po dvou letech, kdy asi sám rakytník nevěřil jaké... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 6.10.2009
Dobrý den, viděl jsem jen konec té ukázky. Můžete říct, o jaký stroj od které firmy se jedná, případně kde se dá o něm něco zjistit, či nějaké stránky té firmy?
Jak mít spoustu krásných jiřin?, 24.8.2009
Jiřiny mají rády hnůj? Od kdy? 
Ještě jednou základ pod domek, 4.8.2009
Tak to tedy udělám takto. Udělám po obvodu chatky základové pásy šířky cca 30 cm a hloubky těch 80cm? Dovnitř navezu ty cihly a bordel.zarovnám pískem tak 10 cm pod úroveň základového pásu a zaleju betonem a udělám desku. Nebo je i těch 80cm moc?
Ještě jednou základ pod domek, 30.7.2009
Děkuji za názory. Chystám se že udělám tu desku. Počítám s tl. tak 30 cm. Co se stane když nebude podklad z písku, nebo když písek nebude zhutněný (nemám vibr. desku)? A co se týče základu, ze zbourané původní chatky mám hromadu kamenů a starých... celý příspěvek >
Ještě jednou základ pod domek, 27.7.2009
Chtěl bych se zeptat na váš názor. Chystám se že si nechám postavit dřevěnou chatku na zahradu 5x3 m. Jaký mám udělat základ? Chystám se udělat základovou desku. Jakou tloušťku by měla mít? A dát do ní nějaký železo? Dík za názory.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.5.2009 Obsahuje fotku
Inspiroval jsem se touto stránkou, přidávám fotky svého stroje, Pavel
Jaký koupit křovinořez na zahrádku?, 24.4.2009
Hledá se křovinořez na udržování zahrádky o ploše 180 m2. Cena do 10.000,pokud možno skladný, vhodný pro převoz autem (zatím na zahrádce nemám chatku, kde bych stroj ponechal). Koukal jsem na Mountfiled, že bych vzal i s notebookem, ale... celý příspěvek >
Nejlepší elektrická sekačka s pojezdem?, 2.4.2009
Pane Růžičko, na co jste se chtěl konkrétně zeptat? Trávník můžete sekat i elektromotorem na prkýnku připevněném na starý kočárek. Pokud chcete trávník udržovat posekaný, je to docela náročné. Budete to dělat ve svém volném čase a tráva v létě roste... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika