Příspěvky uživatele - 142.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Uveďte, prosím, značku a typ sekačky s tímto 4,4 kW motorem.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Sekačku s výkonem 3,4 kW při pracovních otáčkách jsem na trhu ještě neviděl. Rád se nechám poučit... Nejsilnějí je myslím Alko Powerline 5300 BRV s 3,1kW. Nebo víte někdo o silnější?
Trojramenný nůž do sekačky, 3.8.2012
Děkuji za odpověď. Závěr ať si udělá každý sám. Já za sebe říkám - NEBRAT.
Trojramenný nůž do sekačky, 2.8.2012
No konečně někdo kdo trojramenný nůž vyzkoušel. Je zajímavé, že to tak ztíží startování... Jen bych se vás zeptal, zdali to zvládne vyšší trávu lépe než klasický nůž. To je zda-li tam kde se s klasickým nožem sekačka dusí to ten trojramenný... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 1.8.2012
Zdravím, nekoupil jste si někdo do své sekačky trojramenný nůž od firmy abbecon? A co jste zjistil, jaké jsou vaše zkušenosti. Pravdou je, že pokud to trávu mockrát nepřeseká, tak potřeba výkonu se sníží a mohlo by to zvládnout i větší trávu,... celý příspěvek >
Al-ko 5300BRV moje zkusenost, 1.8.2012
Taky se mi tato sekačka líbí. Rozdíl mezi Al-ko 5300BRV a BRVC je ve spojce nože. To je že u typu BRVC mohu vypnout nůž a motor nechcípat. Trochu mám ale obavy z těch plastů. Nezestárnou časem? Neulomí se apod. Někde na videu říkali, že má... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 30.7.2012
Ještě dovětek. Z těch dvou zvedáků, co zvedají pření kola bych zvolil ten z jeklu (Lift pro). Ten Z trubek (Dakr) bych si nevybral pro menší rozchod "kolébky" a tím i menší stabilitě. Na pevném podkladu to ale nemá význam.
Zvedák na zahradní traktor, 30.7.2012
Zajímavý nápad s tou kočkou. Ono najet na nějakou rampu nebo montážní jámu sice jde, ale čištění je nepohodlné - všechno padá na člověka a do očí. Stejné by to bylo kdybych zvednul celý traktor třeba jako auto v pneuservisu na zvedáku. Nejlepší... celý příspěvek >
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 23.7.2012
Asi máte pravdu. Jinou možností je i spotřeba paliva. Sekačky mají vždy otáčky motoru naladěné do max momentu motoru. Což bývá cca 2500 až 3000ot/min. Je zajímavé, že stejný traktor, který se dodává se záběrem 122 a 102 cm má i různé výkony.... celý příspěvek >
Zkušenost s robotickou sekačkou, 20.7.2012
Chtěl bych se zeptat vlastníků robotické sekačky jak jsou spokojeni po nějaké době používání. Taky tozvažuji na část "lepší zahrady". Mám ale oddělené 2 část. Nevím jestli byto zvládla jedna. Musel bych ji vždy v půli týdne přenést... Nenechává... celý příspěvek >
Vypouštění oleje, 20.7.2012
Já tedy vypouštím zespodu. Protože si myslím, že to nevysaju či nevyleju vrchem všechno. A proč si kontaminovat čistý olej starým... Ale uznám, že to je přístupnější.
Vybiram zahradni traktor, 19.7.2012
Pak napište jak jste spokojen, jak to seče. Co se líbí a co se nelíbí.
Vybiram zahradni traktor, 16.7.2012
Castel Garden XT200HD je super stroj o kterém se Seku může jen zdát. Robustnost neseče! Tento typ už se v Mountfieldu nenabízí. Nahradil ho traktor XT 220 HD. Ještě pozn. původní zadání zakladatele tohoto tématu byla cena max45 tisíc Kč. ... celý příspěvek >
Udávané výkony motorů u zahradních traktorů, 13.7.2012
Chtěl bych upozornit zájemce o nový či ojetý zahradní traktor, aby si daly pozor na udávané výkony motorů. Ne každý výrobce či prodejce udává skutečný výkon který traktor má při provozních otáčkách! Např. špatně udává výkony motorů české... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 12.7.2012
Já bych doporučil kvalitní ruční sekačku s pojezdem. Ta plocha je dost malá. Ale pokud trváte na traktoru, tak mrkněte na Stigu Estate Master s hydro nebo bez hydra a nebo to samé u Mountfieldu - tedy Castel Garden PDC140 nebo s hydrem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika