Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zase růže, 9.10.2012 Obsahuje fotku
ahoj babi Juli -- tak nevím. všechny požadavky asi splnit nepůjde. ona ta skvrnitost poslední roky řádí všude - ale hezká je Coral Dawn.. letos se moc přes ty mrazy nepředvedla, ale má krásné květy, ani moc neblednou. další spolehlivá, ale prázná a... celý příspěvek >
Bílé pavučinky na květenstvích růží, silně deformované listy, 30.9.2012
pokud jsou to pavučinky, jsou to svilušky.. ten deformovaný list tomu taky nasvědčuje.- v případě, že je to bílý povlak , tak je to houba nebo plíseň.na první případ bych použila Mospilan -, na druhý jakýkoliv fungicid..  - v případě... celý příspěvek >
Růže, 18.9.2012 Obsahuje fotku
taky sadová First Lady se snaží vynahradit ztrátu na výšce
Růže, 18.9.2012 Obsahuje fotku
ahoj - jedna z krásných popínavých růží je Giardina od  něm. firmy Tantau -- letos i po kruté zimě, kdy byla sestříhnutá k zemi krásně kvete - už podruhé.
Choroba nebo škůdce?, 12.9.2012
jj - Rondup by to mohl být --
Choroba nebo škůdce?, 11.9.2012
ahoj - já si myslím, že je hodně postižena mrazem v zimě a špatně se s tím vyrovnává. pak v létě úpala je to hotovo.. není to asi choroba a ni škůdce.. K.
Růže, 17.8.2012 Obsahuje fotku
----
Růže, 17.8.2012 Obsahuje fotku
toto je popínavka od f. Tantau - Barock. má zvláštní barvu, ale taky se mění podle počasí. někdy je do béžova, jindy více růžová - nebo taky oranžová.ale vceklu krásná růže s kořenitou vůní. letos taky střihlá aá k zemi, dohání růst. má taky krásné... celý příspěvek >
Růže, 16.8.2012 Obsahuje fotku
Lído ahoj - barva je podobná, ale ta moje má ostře řezané okvětní plátky.Brandy to není. už jsme o ní diskutovali na jiných webech, ale nenašli jsme.. je krásná - asi čajovka
Růže, 14.8.2012 Obsahuje fotku
- a tady rozkvetlá naplno
Růže, 14.8.2012 Obsahuje fotku
---
Růže, 14.8.2012 Obsahuje fotku
rozkvétá podruhé jedna neznámá. taky byla po zimě špatná, ale už se spravuje. doufám, že letošní zima nebude tak sprostá.. - nevíte náhodou někdo jméno této krasavice?? mám ji z řízku.
Růže, 11.8.2012 Obsahuje fotku
ahoj Lído -Q. Elizabeth je stará a pořád hezká, oblíbená růže.. mám ji asi 3x. po té hnusné zimě se fakt vzpamatovává ještě ted´ dost růží.,
Růže, 11.8.2012 Obsahuje fotku
dalo by se říct, že Caramella je pořád v květu
Růže, 11.8.2012 Obsahuje fotku
další z mých nových favoritek
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika