Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšené záhony, 7.2.2014
Dobrý večer. Burany odradíte, když jim ukážete jak snadno se v odpadu organickém dá krásně pěstovat všechno. Nemusíte mít obavy rajčata, papriky i okurky plodí a jak. Rajčata nesnáší vodu na list! Proto se pěstuji pokud to jde někde ve srážkovém... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 7.2.2014 Obsahuje fotku
Druhá fotka rajčat.
Vyvýšené záhony, 7.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Tady na Šumavě je úhrn srážek větší než jinde v republice, proto také nemusím zalévat a substrát je stále tak akorát. Pro dyně by se vrstvička 15 cm substrátu hodila, ale jak píše pán níže musíte zalévat. U nás se nedají pěstovat rajčata... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Omlouvám se, ale nějak to blbne. Pokusím se nahrat poslední fotku. Zdeněk
Vyvýšené záhony, 6.2.2014 Obsahuje fotku
fotka č.2
Vyvýšené záhony, 6.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Na prví fotce je salát Ledáno, na další je květenství cibule, potom následuje kopr a na konec hlávkové zelí.  Fotek mám hodně, protože je profesně potřebuji. Zdeněk, liberdazdenek@seznam.cz
Vyvýšené záhony, 5.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Děkuji za pochvalu. Obrubníky jsou vysoké jenom 18 cm.Tudíž o tento rozměr je záhonek jakoby zvednut nad terénem. Samozřejmě, když si vybudujete základnu třeba metr nad terénem bude záhonek metr plus... celý příspěvek >
Pomůžete určit tento strom?, 4.2.2014
Dobrý večer.  Pepo, ty jsi  takový odborník. a tato informace se ti bude hodit. Šumava,  Kubova Huť 1000 m.n.m rostou čtři tyto krásné stromy. Naprosto ignorují i 3 metry sněhu.  Chtěl jsem jenom poznamenat, že... celý příspěvek >
Co to je?, 2.2.2014
Dobrý večer. Může být, nebo je také hodně opotřebovaná. Oprava - dejte to kováři který nástroj "hodí" do výhně a znova vyková špičku, kterou poté zakalí.  Zdeněk
Vyvýšené záhony, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Vyvýšené záhony, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Položte otázky a já vám na ně odpovím a přiložím fotky. Zdeněk 
Co to je?, 2.2.2014
Dobrý večer. Je to jednostranný kormpáč. Dříve se používal v lomech a do kamenitých terénů.  Zdeněk
Krájená sadba brambor, 1.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Já osobně nekrájím brambory. Sázím 25.5. a sklízím mezi 10 až 15 zářím to už u nás mzrzne. Je jasné, že některé hlízy jsou větší a mnoho je jich drobných. Velké brambory jsou do kuchyně a malé - velikosti vlaškého ořehu se uskladní a... celý příspěvek >
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 14.1.2014
Dobrý večer. Investoval jsem do kladiva a paličky, protože v zimě sekám kamenná koryta a mísy. Byl jsem hodně zklamaný , protřože nástroje na umělohmotné rukojeti nevydrží nic moc. Jak píše pán - umělá hmota se vydrolila. Otvory pro násady... celý příspěvek >
Zase hryzec, 7.1.2014
Dobrý večer. Na tyto potvory platí celý soubor opatření důsledně uplatňovaný. Nejprve přestaňte krmit kočky!!! Už slyším jak se zvedá vlana odporu. Paní, kočky jsou predátoři pro tento účel jedny z nejlepších!!! Sytá kočka sice občas uloví... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika