Příspěvky uživatele - 48.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Solo - koupit či nekoupit?, 20.2.2010
Mám 643ip, už to bude skoro 2 roky. Minulý rok mi kleklo perko na spojce, v záruce bez problému do tydne vyměněno. Pila už udělala dvě samovýroby v lese na topení na celou zimu a nějaké to pižlání kolem baraku. Možná bych snesl výkonější, ale zatím... celý příspěvek >
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 14.2.2010
Já měl už třikrat rozpulený motor. Vše složené a dotahlé. Asi ta klika není narovnaná na 100%. No nic na madla dam silentbloky ze 120.  
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 13.2.2010
Ja nenařikám, psal jsem to s humorem. stalo se. motor jede, trochu třepe ale jede. Za to nemuže beďa ani výrobce. Jen já.
Sekacku R 434 GGP SV (Mountfield) nebo MTD P 46 B, 12.2.2010
Motor GGP sv150 je gut!!! Dokonce mi i skoro přesekl lešeňovku zakopanou v zemi. Akorat sem jen trošku rovnal kliku a k Bédovi sem s tím radši ani nešel.   :-))
Homelitka 4016 help, 12.2.2010
Jestli je ta dražka vyfrezovaná spravně a předstih není nastaven správně. Jinak je nastaven myslím natvrdo.
Pílenie ladu motorovou pilou, 5.2.2010
Supr, máte pravdu. Nejde o kyslik ale o kysličník. A at se někdo neutopí chlapi.
Opět olej pro 2T, 5.2.2010
Jistě, není castrol a castrol. To je jako srovnavat M2T a mogul TSF, třeba Castrol syntetik má jinou specifikaci než garden. Dejte tam Motorex racing GP 2T a nezadřež nikdy nic!!!
Opět olej pro 2T, 5.2.2010
Každý olej má svojí specifikaci, Co oleje Castrol? Castrol žadné pily ani sekačky nedělá, jako OM, dolmar, husqvarna, still, či solo. Je to fuk. Castrol už dělá asi cca 50 let (jen pro rypaly je to odhad) jen oleje a řekl bych že to zvládá. Takže se... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Reaguji, ip: 125,250 Bavil jsem se o dvoutaktu a podobně tak nějak i zní název diskuze. Dvoutakty zámky mít musejí, k vuli vyplachovacím kanálum a vyfuku.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
U dvoutaktu se kroužky moc otáčet nemužou, maji zamky. jestli jo tak je někde error.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Podíly síry v palivu jsou mnohem nižší než byly třeba před 20 lety. Je to z důvodů ekologie a ničení palivovych systému motorů. Normy už jsou tak nizké že by to ničemu vadit nemělo. Luboš
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
gut litina... není dělaná ta vložka z blata
Olej v spojke, 21.1.2010
asi nejednodušši tam nějak napasovat gufero a nebo do převodovky dat vazelinu
Olej v spojke, 20.1.2010
Ta hřídel je v něčem uchycená, v nějakém bloku. A tam je buď gufero nebo labyrint. Ale ta spirala mě trošku zaraží, hřídel by měla byt hladká. sic tu mašinu neznám, ale zaklady strojirenství jsou všude stejné. Luboš
Olej v spojke, 19.1.2010
Tak tam muže byt labyrint, jak to byvalo na starých jawkach a nebo poškozená hřídel. Jinak nemá co tect   :-((
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika