Příspěvky uživatele - 26.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám dobrou sekačku, 27.3.2009
Plast nebrat. I když je sebekvalitnější, žádný nevydrží jako odlitek z lehkých kovů. Vibrace vykonají za pár let svoje...
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 17.3.2009
Když jsem si vzal do ruky obě značky, tak pro mně jednoznačně Dolmar. Proč? S pilou nejenom řežu palivové dříví, ale občas zabrousím do tesařiny (jako laik) a tam mi motor v ose perfektně sedne. Kdybych jenom řezal kmeny, tak bych si možná vybral o... celý příspěvek >
otacky, 17.3.2009
Až teď jsem si všimnul, je to pokračování vlákna - Agzat problem s otáčkami.
otacky, 17.3.2009
Třeba máte zařezenu vyšší rychlost, která to neutáhne, ale tak nezkušený pravděpodobně nebudete.
Dolmar PS 6400 HS, 13.3.2009
No a já jsem se teď podíval na nabídku za 12 890,-Kč. Prodávají ji na známém int. i kamenném obchodě, kde já velmi rád nakupuji.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 7.3.2009
Komaxit - na podobných výrobcích pro venkovní prostředí není moc vhodný, pokud není pod ním nanesen žárový, nebo alespoň galvanický zinek. Stačí totiž malé narušení komaxitu a koroze pod ním bude rozkvétat jako mor. Také se stává, že někteří výrobci... celý příspěvek >
Vůle v nábojích Vari, 6.3.2009
Náboje stojí pár stovek, disky jsou mnohem dražší, ale opotřebení se většinou vyřeší novými náboji. Galvanika a následné broušení rozhodně několikrát převýší cenu nových nábojů (pokud to někdo nemá fuškou načerno).  Jak bylo řečeno - mazat,... celý příspěvek >
Jakou koupit benzínovou sekačku?, 6.3.2009
Tak jsem si včera přivezl Snapper ERDS za 10500,- od svého dvorního opraváře zahradní techniky. Za ty peníze nemám co vytknout. Dobře zpracovaný nůž (tvar i tvrdost), zapouzdřená kuličková ložiska v kolech (někde dávají jen kuličky v klecích),... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku na 500m2, 6.3.2009
Pokud chcete pojezd a robustnost za málo peněz, tak do 6000 se dá koupit čínský stroj, dělá se pod více značkami (např. ABG 480). Má zdařilou kopii profi motoru Honda GXV160 (na rozdíl od nových GCV se dá dobře opravit), silný podvozek.... celý příspěvek >
Přední nebo zadní pohon sekačky?, 6.2.2009
Pokud máte kopcovitý terén, tak rozhodně zadní pohon. Zvlášť, pokud je tráva mokrá - koš je těžký a dost odlehčuje předním kolům. Problémy s ucpáváním, nebo plněním koše nemám a to vlastním čínský stroj za 6 tis. Kč.
Nespokojený zákazník, 11.11.2008
Přidávám se k negativnímu názoru na zahradnictví Konvičková.  Před několika ledy jsem u nich na dobírku kupovala thuje. Měly mít 20 cm a měly s bídou do 3-5 cm. Za balík jsem zaplatila několik tisíc a chtělo se mi... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 22.10.2008
Nema nekdo zkusenosti s japonskymi traktory Kubota ap.Myslim tim technicke provedeni, nahr. dily, spolehlivost. Petr
El. řetezovka Narex 30-20 x Dolmar ES 42A, 14.10.2008
Prodlužovačku si nechat udělat s kabelem o průřezu 2,5 mm2. Běžně se dají koupit pouze 1,5 mm2 a to je na větší délky málo.
El. řetezovka Narex 30-20 x Dolmar ES 42A, 14.10.2008
Pokud vám nebude dělat problém el. přívod, tak rozhodně elektriku. Podstatně menší hluk, nulové starosti s benzínovou směsí, žádný smrad.
Technika sečení křovinořezem, 6.10.2008
V tématu o spékání struny je mj. vyjádření zástupce Stihlu k sečení, kde doporučuje sekání pod plným plynem, menší plyn dávat jen kolem zídek apod. Já sekám na plný plyn, pokud je motor dobře seřízen, není se čeho bát. Spotřeba a exhalace jsou rovněž... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika