Příspěvky uživatele - J.S.

Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
Právě, že je tak silné, tak mě to překvapilo vs tažná síla.
Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
Já používám oboustranný pluh od vari a až na úpravy zaklopení je to poctivá práce a neměl bych šanci ostří ohnout.
Problem s obojstran. pluhom vari, 9.10.2012
Nevím, jak jste to dokázal. Máte 2 možnosti kovář, nebo koupit nové.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
Já jsem pochopil snahu namazat kryté ložisko u funkčního zařízení, bez oprav a demontáží, s cílem prodloužit funkčnost bez oprav.
Dolmar ms 24 u, 9.10.2012
Je to stroj na pravidelně udržované menší plochy, méně přístupné plochy, pro ženy z důvodu snadné obsluhy, i slabší model. Můžete udržovat i větší plochu, např 400m, ale ne 1x za rok.
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 9.10.2012
Diskuzi jsem nesledoval, až včera, pokud nyní máte údajně 2kW pilu a koupíte špičkovou 5 kW pilu, tak jste v jiné dimenzi řezání. Nevím, co plánujete řezat, katr s tím nenahradíte, pro výrobu trámů, fošen je vyzkoušené pro profi účely 1 motorová... celý příspěvek >
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 8.10.2012
PS 9010 je na takové podélné řezání velmi vhodná vzhledem k předimenzování konstrukce, optimální charakteristice motoru a vynikajícímu odvádění dlouhých pilin. Carriage mill build
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 7.10.2012
Na co s sebou vozí pily stihl a hq, aby je nechali v autě a řezali 952?? Tak řeže každá Pila s ostrým řetězem. 956 je dle popisu profi, dle servisu M. farm, pokud ji navíc máte s rezervou, tak nic zvláštního, vezměte ji do profi, kam má patřit a hq a... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Pro Vás to určitě platí :-).
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Tazatel psal o podezřelém ložisku, nebo o době a prevenci dalšího chodu?
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
V tomto se s Vámi neshodnu, delší doba provozu není zanedbatelná z pohledu nákladů vs oprava. Kdo na to má, ať čerpadlo vyhodí a nechá si vodu třeba dovážet. Zakrytované ložisko se namazat dá a možnosti jsou jiné, jako dříve - čím, aby to mělo... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Pokud bych nemohl ložisko vyměnit, tak jedině namazat bez poškození krytek, neboť potom to ztrácí význam a to tím, co se po očištění krytek dostane na důležitá místa. Použil bych přísadu M1, která se váže na kov, má vynikající mazací a doběhové... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 6.10.2012
To není ne -kvalitou motorů Honda, ale benzínem, případně jste koupil motor, který byl delší dobu na skladě. Já na tyto motory nemohu napsat 1 špatné slovo.
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 4.10.2012
Já jsem si právě všiml Vašeho obrázku nádrže. My máme obě verze, černou nádrž i červenou. Vyfotil jsem, jak by to mělo vypadat v nádrži Vašeho motoru. Je možné, že naklonění vs obsah nádrže už bylo velké, když jede motor jinak bez problémů. Filtr je... celý příspěvek >
Vari Honda nepravidelný chod motoru, 3.10.2012
U předchozích modelů s černou nádrží není dole, jako u červené sběrač paliva a při naklonění dozadu s cca polovinou nádrže začne motoru docházet palivo. Podívejte se do nádrže, na palivový filtr a kde je.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika