Příspěvky uživatele - krtek

Huba na podpníku, 14.4.2020
Vy asi nerozumíte. V létě při jedné bouřce byl takový vichr, že mandloň s kmenem o průměru 5 cm to ohnulo k zemi. Po pár letech už jsem měl u ní odstraněný kůl a takovou sílu rozhodně nečekal. Ringli to prohnulo jako luk, že kmen zůstal vertikálně,... celý příspěvek >
Huba na podpníku, 14.4.2020
Tak ještě jednou - mám v několika případech prakticky ověřeno, že houba se na zdravý stromek nerozšíří. I když je s ním v kontaktu a tlačí se na něj. A k tomu kůlu - mnohá místa jsou dosti větrná a v posledních letech se střídají různé směry... celý příspěvek >
Huba na podpníku, 14.4.2020
Hniloba kořenového krčku? Na druhu houby nezáleží. Prostě houba dřevokazná obecná. Ta houba neroste na dřevěném kůlu, pouze na stromku. V tom bych problém neviděl. A z vlastní zkušenosti vím, že i když mi vyroste houba na opěrném kůlu v těsné... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 28.3.2020
Samozřejmě, že škodí. Nenechte si namluvit, že takový mohutný brouk se živí jen sáním nektaru z květů a chroustáním pylu. Živí se samozřejmě i zralými plody, takže si pište, že dá přednost ovoci, pokud bude na zahradě. A jistě víte, jak dopadá... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika