Příspěvky uživatele - Roman-Lesnictví a dř

Borovice, 21.7.2014
Koukám, že Vám na zahradě krom problematických stromů roste také bolševník, nepletu-li se. Předpokládám, že budete chtít mít udržovanou zahradu rotační nožovou sekačkou, měnit ploty, jak píšete a vysázet si malé okrasné dřeviny a keře, které Vám... celý příspěvek >
Borovice, 21.7.2014
Nechci Vám Ivo brát iluze, ale pokud se v blízkosti borovice a smrku nachází elektrické vedení, budova,studna, nebo plot, tak bych tyto dva stromy pokácel dokud je ještě čas. Za pár let by vám je kácel profík po špalkách pomocí plošiny a horolezckého... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 15.7.2014
Nevím, čemu se kdo diví. Mě vydrží nádržka 0,9 l na 1,5 h práce a to jí ještě nedolévám plnou. Sekačka Viking MB 248 s motorem BaS 450. Délka žacího nože 460 mm.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Motor jel, ale čerpadlo nejelo. Měl jsem ho od obce půjčený na test.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Loni jsem měl půjčený motorový postřikovač Solo s motorem Honda, kde na štítku bylo napsáno made in Taiwan. Docela mě to překvapilo. Na motoru BaS takový nápis nemám, ani made in Prc.
Jak se zbavit užovky?, 10.7.2014
Na hryzce jsou jiní hadi, kterým toho hryzce musíte dát to terária! 
Jak se zbavit užovky?, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Děkuji Vám za reakce! Kdybych nefotografofal synka a neměl foťák venku, tak by tyto fotografie nevznikly.  Zasílám poslední dvě fotografie užovky, které mám ve foťáku. Nejsou tak povedené, jako ta, kterou jsem prvně zveřejnil, ale třeba se... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 10.7.2014
Děkuji, byl čas na přiblížení a zaostření fotoaparátu.
Sekačky od Mountfieldu, 8.7.2014
Je to tak! Pokud je uživatel trochu zručný, není lajdák a umí si udělat tu nejzákladnější údržbu sekačky, pak není co řešit. Samozřejmě sekačka musí mít kvalitní motor BaS, Honda, nebo Kohler. S kolegou jsme před měsícem byli kupovat Hondu, kde... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Užovku jsem od včerejška neviděl. Nemám to štěstí ji vidět denně. Je to plachý had. Jenom doufáme, že je ukrytá někde v bezpečí před kočkami a hlavně lidmi. Jenom vím, že ta mrtvá užovka byla poloviční oproti téhle.
Jak se zbavit užovky?, 6.7.2014 Obsahuje fotku
Včera večer jsem měl trochu štěstí a podařilo se mi na zahradě zachytit užovku při  "večeři" malé pravděpodobně ropuchy.  Než do sebe vsoukala celou žabku, dala ji trochu zabrat.. Tímto potvrzuji slova Simony, respektive její výňatek z... celý příspěvek >
Vysoký živý plot, 30.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, mám dotaz ohledně vysokého, smrkového živého plotu. Dříve jsem plot zařezával MS 211,ale nyní už ze země nedosáhnu. Nechci plot zařezávat ze štaflí, kvůli nerovnému terénu a kupovat benzínovovou, nebo elektrickou pilu na cca 15 min... celý příspěvek >
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 30.6.2014
Dobrý večer, Angrešty, rybízi a kanadskou borůvku zatím máme, akorát třešně a višně už máme bohužel předčasně sklizené. Višně jsme nikdy ani v plné zralosti neochutnali. Loni a jiné roky jsem úrodu třešní zachraňoval výstřely z brokovnice... celý příspěvek >
Stihl ms 211, 25.6.2014
Olejová hadička na MS 211 stojí 73 Kč vč. DPH. Řekl bych zanedbatelná položka na pořizovací cenu této pily. Mě prosakovala hadička jakou dobu a vůbec jsem to neřešil. Hlavně, že pila řezala a vydělávala. Na sebe si vydělala za tři dny a kolik hektarů... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 23.6.2014
Měli jsme užovku na zahradě, kde jsme ji několikrát viděli vyhřívat se na hromadě s kamením, ale viděli jsme i párek slepýšů. Také jsme byli rádi, že užovka u nás žije. Bohužel užovku jsme před pár týdny našli mrtvou u sousedky. Nevíme, jestli je ta... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika