Příspěvky uživatele - Oldbek

Daple dandy pěstování, 26.2.2013
Dobrý den. Před 2 roky jsem zakoupil v jednom zahradnictví poblíže mého bydliště švestkomeruňku - byla bez nějakého speciálního označení názvu v ceně 399,- Kč. Tuto mám vysazenu na zahradě a již to je pěkný stromek. Na zahradě mám dále mimo jiné... celý příspěvek >
Orion, 2.12.2012
Omlouvám se, ale toto starší vlákno jsem nenašel. Chtěl bych se zeptat na letošní úrodu odrůdy Orion, množství, chuť plodů a jak jste celkově s touto spokojeni. Děkuji O. Bakeš
Rubinstep, 15.11.2012
Chtěl bych se zeptat pana Vinšálka taktéž na odrůdu Primadela. Jaké s touto máte zkušenosti, zda jsou stejné jako u pana Boštičky. Nyní jsem tuto zasadil a nevím, zda ji nechat a nebo vyměnit. Děkuji za informace.
Angold, 15.11.2012
Chtěl bych se zeptat ostatních pěstitelů této odrůdy jaké jsou jejich zkušenosti s pěstováním, chutností plodů a zejména na údajnou střídavou plodnost. Tuto jablůňku mám zatím vysazenu  jeden rok a nevím zda tuto mám nechat, nebo radši vsadit... celý příspěvek >
Vyměnit tyto jabloně?, 5.9.2012
Dobrý den pane Polehla. Četl jsem Vás příspěvek, kde rovněž píšete o mém poškození na jablůňce Rajka. K tomu chci pouze opravit, že se jedná o rok a půl starou jablůňku  (mylně uvedeno dva a půl roku).      V příspěvcích... celý příspěvek >
Choroba na Rajce, 4.9.2012
Tak nevím, kdo má pravdu. Stromek jsem ošetřil dle návodu pana Jaroslava, ale pokud to má být rakovina, tak by to asi nemělo smysl. Poprosil bych o radu další zahrádkáře. Co myslíte o co se jedná a jak stromek ošetřit? Děkuji za rady. O. Bakeš
Slivoň Anna Späth, 2.9.2012
Zdravím. Tuto slivoň měl v nabídce školní statek Opava - ovocná školka - obchod. Zasílají snad i na dobírku. O.B.
Švestka Valor - Prunus domestica, 1.9.2012
Zdravím. Může někdo prosím napsat, zda již ochutnal plody Valoru a jakou měly chuť. Děkuji za odpověď.
Švestka Valor - Prunus domestica, 28.8.2012
Dobrý den pane Petře. Chtěl jsem se Vás zeptat zda jste již ochutnal Valor a jaká byla jeho chuť. Jaké máte s touto slivoní zkušenosti. Děkuji za odpověď.
Choroba na Rajce, 25.8.2012
Je to na jižní straně, máte pravdu. Okus to není, neboť lesní zvěř se k nám na zahradu nedostane, oploceno. Bude to zřejmě to druhé. Zkusím to provést dle Vaší rady. Ta veloduše stačí tedy dát pouze před to nemocné místo jak jsem porozuměl, ne po... celý příspěvek >
Choroba na Rajce, 25.8.2012 Obsahuje fotku
     Dobrý den. Na dvou a půl roční jablůňce Rajka je taková to choroba na kmínku stromu. Chtěl bych se zeptat jak toto ošetřit, jak postupovat, případně zda raději koupit nový stromek. Přikládám 2 x foto. Děkuji za odpověď
Aprimira, 22.8.2012
Dobrý večer. Můžete popsat chuť plodů. Mám aprimiru také, ale zatím neplodí. Děkuji za odpověď. O. Bakeš
Co právě sklízíte v r. 2012?, 14.8.2012
Dobrý den. Děkuji za krásné a podrobné zhodnocení této odrůdy. Už se těším až zaplodí. S pozdravem O. Bakeš
Co právě sklízíte v r. 2012?, 13.8.2012
Dobrý večer. Také jsem si letos pořídil tuto letní jabloň. Máte krásné jablka. Chtěl bych se zeptat za jak dlouho Vám začala jablůňka rodit a jak chutnají jablíčka. Děkuji za odpověď. O. Bakeš.
Katinka a jiné švestky, 11.8.2012
     V letošním roce jsem zasadil švestku katinku, hagantu a dále mám aprimiru a švestkomeruňku. Chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučili za slivoň mezi katinkou, hagantou či popř. před katinkou, aby na sebe konzumní zralostí... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika