Příspěvky uživatele - 48.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěné uhlí, 14.7.2009
Obecně se doporučuje, že nejkvalitnější dřevěné uhlí je z buku, ale kde se dnes dá sehnat bukové dříví... Podle mě je to jedno, pokud uděláte míchanici, nic neskazíte.Láďa.
Jezírko je kalné a zelené jak hrachová polévka, 13.7.2009
Já bych v první řadě vytvořil filtraci.Dobrá čistící rostlina je také orobinec, lidově doutníky, ty se ale v jezírku celkem rychle rozrůstají, je potřeba je trochu redukovat.Láďa.
Jaký je to buk?, 13.7.2009
Já bych řekl, že to je Fagus sylvatica,,Rohanii",buk by to měl být.Láďa.
Bolševník?, 13.7.2009
Já mám tuto rostlinu na zahradě také, je opravdu neškodná, maximální výška květního stvolu byla 1,5 m.Bolševník velkolepý jsem viděl kvést u Mariánských Lázní, je to velká rostlina.Bohužel jsem ji viděl i v Kladně v areálu ocelárny Poldi a na kraji... celý příspěvek >
Vytékání mízy z ořešáku, 13.7.2009
Dle fotografií je patrné, že je strom napaden dřevokaznou houbou, lidově chorožem.Spadnutí stromu zatím nehrozí, pokud se s tím nezačne něco dělat.Podrobnější návod jsem popsal ve vláknu vyhnívání stromu.Láďa
Modřín a jeho kořenový systém, 13.7.2009
K tomu modřínu-ty kořeny bych nepodceňoval, je to strom, který roste i ve skalnatých územích a při růstu kořenů si musí prokousat cestu, kořeny mají opravdu velkou sílu, nepodceňoval bych to.Ve školce jsem několikrát dobýval... celý příspěvek >
Radikalni rez 15 let starych thuji, 13.7.2009
Takovýto řez u tůjí je nesmysl, tůje znovu neobráží, zmlazovat z jehličin lze pouze tis.Občas vidím na nějakém jehličnanu po ořezání znovu zavětvení, je to ale vzácnost, nevím,čím to je.Láďa
Stromy na dvůr ČD nad zasypanou studnou, 13.7.2009
Japonský javor velmi dobře roste.pokud má světlo, v létě vlhko, v zimě sucho, jinak živoří.Láďa.
Javor a Akát zbarvení, 13.7.2009
Já bych počkal do příštího roku, zdali se zbarvení neobnoví.Je opúravdo možné, že žluté zbarvení může být jen na jaře, potom se vytratí.Další možný důvod může být nedostatek světla.Láďa.
Akát, 13.7.2009
Já bych stříhání nechal na příští rok až poté, co vyraší, poté tvarovat nové výhonky zvovu do koule.Láďa.
Vyhnívání stromu, 11.7.2009
Ten červ opravdu nevím, co je to zač.Bylo by dobré vyfotit dutinu nebo část kmenu s vyhnilou částí.Nepropadejte panice, ořešák je bojovník, jen tak se nenechá skolit.Pokud b y byla dutina příliš rozsáhlá, bylo by vhodné kmen vyztužit ocelovými... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 11.7.2009
Já se také pokusím přispět na toto téma.Před týdnem jsem jel ve vlaku s jedním starým pánem.Říkal mi, že hlodavce likvidovali tak, že do nory napustili vodu a ještě do mokré nory vložili dráty napojené na pojistky, prý to fungovalo výborně.Osobně... celý příspěvek >
Papriky - kypření, 11.7.2009
Papriky se nekypří, mají mělké kořeny a tudíž by došlo k jejich poškození, rostlina by dávala energii do růstu nových kořenů a ne nadzemní části.Láďa.
Je thuja orientalis aurea nana jedovatá?, 11.7.2009
Tyto jehličnany jsou opravdu jedovaté, ale já bych se toho nebál.Láďa.
Kompostér - který, proč a na co užít kompost?, 26.6.2009
Do trávníku by se to ještě dalo pochopit, já bych kompost stejně smíchal s normální zeminou, hlavně kvůli rozdílné barvě-u některých druhů trav je barva na různě vyživovaných půdách znát.Láďa.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika