Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby, 8.1.2009
Podle informace ze Sempry v prosinci rouby neřezaly, údajně proto že je má na stromě přejít mráz, který do té doby nebyl.
Rouby - termín odběru, 3.1.2009
Je nyní vhodná doba kodběru roubů třešní?Nebo se mají řezat v bezmrazích dnech?Kdyby mrzlo celý leden, tak by šly řezat až koncem měsíce?
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 2.1.2009
Lůj vám žádný řezník z bourárny nenechá protože je stejně drahý jako maso a je zpětně odebírán.
Kysané zelí, 27.12.2008
Dobře naložené a uskladněné zelí v sudě či kameňáku by mělo vydržet do nového Ale dva roky?Mám ale ve sklenicích druhým rokem a je
Co s kaprem?, 21.12.2008
Co takhle zalít bílím vínem.
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
Po těchto etiketách zůstávají zbytky lepidla, kteréopravdu nevím odstranit.Zkoušel jsem různá rozpouštědla ale nic moc
Sejmutí etiket z lahví, 21.12.2008
Co se zeptat někoho z pivovaru jak to dělají.
spinač VR2D, 20.12.2008
Já jsem zas přesvědčen že žádný tlakový spínač s pružinou nelze nastavit zvlášť horní a dolní.Pouze v jedné poloze přesně.
spinač VR2D, 20.12.2008
Tento spínač je kostruován tak že zapíncí tlak je zhruba polovina tlaku vypínacího.takže váš požadavek 0,15mpa zapínací a 0,3Mpa by měl jít.Povolte matici na pružině např.o dvě otáčky a uvidíte.Matice je aretována buď šroubkem nebo takovým výliskem... celý příspěvek >
spinač VR2D, 19.12.2008
Ještě jednou rozsah změníte maticí na pružině ato tak že bude vždy rozdíl nappř.2-4,1,8-3,5 atd.Jestli chchcete nastavit malý rozdíl např.3,5-4 tak to se nepovede.Návod na nastavení od výrobce nikde není pouze ve výrobě je to přeci tlakový spínač.Na... celý příspěvek >
spinač VR2D, 19.12.2008
Jaký rozsah má tlakový spínač?Kam ho chcete posunout?Spínače jsou (byly) vyráběny v několika rozsazích a malinko jdou posunout aretovanou maticí apak se musí měnit pružina.Pouze profi spínače jdou regulovat dole a nahoře.Tento ne.Matice která... celý příspěvek >
spinač VR2D, 18.12.2008
Snížíte-li zapínací tlak sníží se i tlak vypínací.A teď o kolik a proč?
Ontario, 7.12.2008
Na chuť Ontaria musí člověk, dozrát,jako na ryzlink a někdo ho nemůže vůbec.
Kysané zelí - změknutí, 29.11.2008
Mě pro změnu zelí zhořklo což se mi nikdy nestalo, Na kvašení jsem použil nádobu 20l od dobré vody nemůže to být tím?
Růžičková kapusta, 23.11.2008
Jak uchovat růžičkovou kapustu v čerstvém stavu, nechci mrazit ani konzervovat.Venku snese mráz ale nevím kolik, při nástupu současné zimy mám obavu aby nezmrzla.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika