Příspěvky uživatele - 60.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 20.7.2023
Pro pana Mičurina II- dobrá práce.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Paní Lído, víte něco o programování? Já jen trochu, ale od začátku mně bylo jasné, že Walter tlačí na provozovatele, aby ihned něco s tím udělal, což není reálné. Buď o programování nic neví nebo se chtěl zavděčit svým novým kamarádům. Připadá mně to... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Vy jste komik, který si hraje na spasitele.            Vladimír
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Zatím nechám tento příspěvek bez reakce. Musím si rozmyslet jak tuto reakci formulovat, abych neeskaloval tuto diskuzi. Pan Vysloužil je inteligentní muž a docela si ho vážím. Jsem docela překvapený, že se právě on ujal toho příspěvku s červeným... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
"Zrušily se soukromé zprávy". Oblíbená formulace některých účastníků ze Zahrady.com. Už zapomínají napsat jak to tehdy bylo. Usilovně se snažili prostřednictvím soukromých zpráv přetáhnout zahrádkáře do svého nového fóra.  Nedovedu posoudit, zda... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 18.7.2023
Nějaké fotky mých rajčat. Jen jsem chtěl ještě říct, že už mně začaly zrát i tyčková rajčata. Dnes jsem sezobl první Odat a také nějaké cherry z okruhu Kumata, pochopitelně F2.           ... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 18.7.2023 Obsahuje fotku
od 25.6. sklízím nějaká zralá rajčata. Sklízím je silné slovo, spíše je na zahradě zobu. Nejranější Vspyschka je červené rajče, chuť velmi dobrá, ale velikost nic moc, v průměru 25 g (větší cherry). Severok první plody ještě menší, tak 10 g na jeden.... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 18.7.2023
Klidně si tady popovídejte. Náš admin Vám to nebude mazat. To je změna.            Vladimír
Změny ve fóru +++, 18.7.2023
Tak ať se Ti daří.            Vladimír
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Já s tím psaním nemám žádný problém. Ano, zaregistroval jsem se, zeptali se mně co chci o sobě uvést, už si nepamatuji jestli tam bylo celé mé jméno (jméno i příjmení), asi ano protože jinak se podepisuji jen jako Vladimír. Téma článků si vybírám... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Jen bych chtěl předeslat, že nejsem a nikdy jsem nebyl v nějakém rodinném vztahu s provozovateli tohoto fóra. 1. Zrušily se soukromé zprávy. Toto fórum mělo a má svého majitele. I když se mně také nelíbí, že nemohu poslat někomu soukromou zprávu,... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Jak to vidím, tak zase několik členů z tohot fóra opět odejde. Mají kam jít. Jen mně zaráží ta aktivita Waltera.            Vladimír
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Mne by zajímalo, co bylo opravdu důvodem proč všichni odešli. Tady se pořád mluví, že to bylo kvůli vláknu o počasí. Mně také mnohokrát admin zrušil příspěvek, bral jsem to sportovně a hlavně jsem se neurazil. Někteří dokonce žádají omluvu, aniž by... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
"Když se tu otevře blogovací platforma, tak taky opatrně, aby si sem každý nepsal, co by chtěl". To si myslíte nebo Vám bylo něco odepřeno. Já mám zkušenost úplně jinou. Co jsem napsal tak to tam... celý příspěvek >
Změny ve fóru +++, 16.7.2023
Jen doufám, že nikoho z provozovatelů tohoto fóra nenapadne ta hloupost, aby starší příspěvky dával do nějakého neživoucího archivu.            Vladimír
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika