Příspěvky uživatele - 6.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov králíků, 13.1.2012
Dobrý den, chci se zeptat, jak je náročný chov králíků. Vím, že je to starost, denně krmit, podestýlat, očkovat atd. Potřebuji vědět, jestli je opravdu nutné, aby byla králikárna uschována v místnosti, aby byli králici chráněni před nemocemi, nebo... celý příspěvek >
Spokojení králíci na udržovaném trávníku?, 13.1.2012
A nemáte strach, že Vám ty králíky třeba odnese nějaký dravec, třeba káně? Nám kroužili u baráku 3 nad spícím psem-Schi-tzu. Raději jsme ho schovali, aby ho ještě neodnesli...
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Jde o to, že to garážové stání je jen zastřešené a docela tam na zimu nafouká sníh, tak jsem tomu chtěla aspoň nějak zabránit. Měla jsem představu, aby to větralo, tzn. aby to nebylo úplně udušené místo, ale aby zároveň nešlo do auta slunce a aby v... celý příspěvek >
Navrhněte popínavku na garážové stání, 13.1.2012
Nedá se to třeba spojit taky s pěstováním užitečné rostliny, která potřebuje oporu? Třeba Ženšen? Má s tím někdo zkušenosti?
Psa, nebo fenu?, 12.1.2012
Nejraději bysme ještě letos na jaře, ale jelikož je malý teprve 2 letý sadista a bála bych se, že by štěněti ublížil, počkáme do příštího jara, až trochu povyroste a zrozumní. Ale jsme hrozně natěšeni. Měli jsme výstavního Shi-Tzu, šampióna a... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 11.1.2012
Krásný pejsek, vypadá spokojeně. Moc Děkujeme za zprávu, myslím, že takové info jsou cenné. Mohu se potom na Vás obrátit ohledně hledání vhodného chovatele?
Psa, nebo fenu?, 11.1.2012
Děkuji za cenné rady, nakonec jsme se s manželem rozhodli, že koupíme s PP, peníze oželíme, ale nebude výstavní, jestli chlupáče, nebo hladkosrstého, to rozhodne nabídka:-) pejska by jsme chtěli na jaro. Manžel rozhodl, že přes jaro bude doma v... celý příspěvek >
Navrhněte popínavku na garážové stání, 10.1.2012
Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem popínavé květiny. Plánuji, že v létě přístřešek na auto ohradím ze 3 stran takovou tou dřevěnou mřížkou, co se všude prodává- např. Obi a pod- hodně lidí si jí dává na pergoly. Jde o to, že by se rostlina... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 10.1.2012
Děkuji za reakci, něco takového jsem potřebovala slyšet. Jistě, že pes bude miláčkem rodiny a domu bude moc, ale nechci, aby byl věčně nasáčkováný v obýváku. Při škaredém počasí se mi ho asi zželí a na zahradě trávím téměř celý den, takže by určo... celý příspěvek >
Kosatce a jejich stříhání, 17.11.2011
No jedna rostlina má ty listy zcela hnědé, ale ty zbylé mají ještě listy zelené.Nakonec jsem to svázala, vypadá to pěkně a přihrnula mulčem, aby na to nešel tolik mráz
Kosatce a jejich stříhání, 13.11.2011
Chci se zeptat, teď na zimu, nestříhala jsem je, mám klasické ty veliké, ale teď mě zajímá u těch menších, drobnějších, vypadají jako sybiřské- hrozně se rozrostly, ty listy jsou samé trsy a od hlíz už lezou další nové.Když jsem je teď nestříhala,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika