Příspěvky uživatele - 135.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Nemyslím si že je to brzy. Obvykle vysévám do kelímků stejně jako letos okolo 7.července. Když jsem vyséval přímo, tak jsem sel mezi 15. a 20. červencem. Vyjde to nastejno, jen pro mne je to takto... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Vladimír
Rajčata 2019/2, 24.7.2019
Mám jedno černé cherry Brad´ s Atomic Grape. Zasadil jsem si ho jen proto, že Brad´s Black Heart od stejného šlechtitele je moje oblíbené biftekové rajče ve tvaru srdce. Cherry zatím vypadají zajímavě a tak přidávám jednu fotku v ležící poloze.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.7.2019
Omlouvám se za polohu fotky. Po přeinstalaci Windows nemám zatím nástroj kterým bych to otočil (Irfan View).            Vladimír
Předpěstování košťálovin, 23.7.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem vysadil předpěstované sazenice pekingského zelí. Nad sazenice jsem musel z důvodu očekávaných teplot natáhnout hustou záclonu. To teplo a dřepčíky by asi nepřežily. Doma mám ještě vyseté dvě odrůdy ledového salátu a čínské zelí Pak Choy.... celý příspěvek >
Stekovics - spôsob pestovania rajčín, 23.7.2019
Evi, díky za odkaz na to video. Co k tomu povím? Viděl jsem už lepší presentaci pana Stekovicse a jeho podnikání. Rozumím tomu, že když tam někde v tom Rakousku přijdou na jeho presentaci lidé neznalí, tak ho poslouchají s otevřenou pusou. Pro mne... celý příspěvek >
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 21.7.2019
Jen upřesnění- jedná se o žlutý límec. Některé odrůdy jsou na něj zvlášť náchylně- všechna čeká rajčata mající v genech vlastnosti Stupického polního raného. Už na první pohled je patrné která to jsou: ta co mají kolem stopky tmavě zelené žíhání,... celý příspěvek >
Podzimní výsev kořenové petržele, 19.7.2019
Chtěl bych taky zkusit vyset na podzim mrkev a petržel způsobem, který je zde popsán. Zkoušel jste to někdo? Jsou nějaké další zkušenosti?            Vladimír
Copak těm paprikám asi je?, 16.7.2019
Vypadá to na nedostatek fosforu- chladno, sucho, přemokření, malý kořenový systém, atd., proč to máte, to si musíte vypátrat sám, jen Vy víte v jakých odlišných podmínkách jsou tyto dvě rpstliny pěstovány. Není to nemoc, jen abiotická... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Podíval jsem se na ten první obrázek, otočil jsem si ho. Já na něm vidím, že žloutnou a usychají liysty na spodku rostliny. Pokud nenajdete na listech nic živého, tak to bude asi tím jak to Vaše rajče vypadá. Přemíra stonků při relativně malé nádobě.... celý příspěvek >
Nedostatek draslíku?, 16.7.2019
Neorientuji se v odrůdách viné révy. Ale pokud Kodrjanka je modrá odrůda, tak to vybarvování do bordó značí nedostatek hořčíku, ne draslíku.            Vladimír
Fleky na listech rajčat, 12.7.2019
Plíseň bramborová jistě ne.            Vladimír
Fleky na rajcatech, 12.7.2019
Předpokládám, že na fotce je starší list poškozený houbovou chorobou (ty hnědé skvrny). Chloróza, která vzniká z nedostatku hořčíku a draslíku se projevuje zežloutnutím na nových listech ne na starých. Staré listy napadené chorobou také žloutnou a... celý příspěvek >
Fleky na rajcatech, 11.7.2019
Septoriová skvrnitost.            Vladimír
Rajčata 2019/2, 11.7.2019
Evi, díky, že jsi odpověděla na ten dotaz. Jen bych upřesnil, že jsem ochutnával převážně ta menší rajčata. Rajčata mně chutnaly všechny, což mně nijak nepřekvapilo- mám rajčata rád. Jen bych ještě vzpomenul rajče Sacher F1, které jsem dostal na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika