Příspěvky uživatele - 28.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benedicte, 13.8.2017
Jsem moc zvědavá na chuť, pane Petře, při výběru jsem dala na Vás .
Spring blush, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Se svým prvním stromkem Spring blush jsem se už rozloučila . Během dozrávání odešla jedna větev na mon. úžeh a po bohaté sklizni a následném dešti celý stromek. Mám naočkovanou náhradu, ale jestli bude mít zas tak malou životnost, bude to docela... celý příspěvek >
Benedicte, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Moje první úroda Benedicte na dvouletém stromečku. A začíná se líbit včelkám, budu muset zasáčkovat. Jarní mrazy přežily moje broskvoně (Olomoucko) v pohodě, na malých stromcích zbylo tak akorát, velké jsem musela protrhávat. Mrazíky mi nejvíce... celý příspěvek >
Meruňka - děravé listy, 1.6.2017
Před rokem jsem do vlákna Suchá skvrnitost listů peckovin vkládala podobné fotografie. A letos mám meruňkové listy zase děravé. Já bych to klidně přičetla na vrub té houbě, na zahradě ji prokazatelně mám. Na něčem můžou být projevy typické a na... celý příspěvek >
Mráz, 11.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, máte už někdo objektivně srovnatelné zkušenosti s působením boraxu proti zmrznutí plodů? Já ho letos poprvé přidala k Horizonu při postřiku rozkvétajících meruněk. Postříkala jsem tedy všechny, ale Spring Blush kvůli citlivosti na... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 1.5.2017
Příští rok se ke Kuprikolu na jaře určitě vrátím. Podzimní postřik jsem dělala hlavně kvůli suché skvrnitosti, ta u nás poslední dobou pěkně řádí.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.5.2017
Děkuji za nabídku pomoci pane Ivane, ale asi to nechám osudu. Strom má totiž šarku a plody nejsou moc kvalitní, jsou málo sladké a zralé v sobě mají dřevitá vlákna. Meruňka roste v blízkosti bazénu, je moc vysoká (děcka ji cákáním vydatně zalévají) a... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 30.4.2017
Většinou používám při rašení Kuprikol a kadeřavost mívám pod kontrolou. Letos jsem Kuprikol použila jen na podzim, při pohybu šupin Sulku a za 3 týdny Syllit, a nevypadá to moc dobře .
Dixired, 30.4.2017 Obsahuje fotku
Letos jsem to vyfotila - moje Dixired.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.4.2017 Obsahuje fotku
Smutný výsledek nedokonalého postřiku - jen jednou Horizonem na začátku kvetení a vrch koruny nebyl moc postříkán . Pokud mi ten strom neodejde celý, bude mít dokonale kotlovitou korunu. Zdá se mi, že jak jednou meruňka moniliový úžeh chytne, tak... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 25.4.2017
Vzhledem k vývoji počasí (silný vítr/déšť) a nedostatku času jsem nestihla a poslední dokvétající slivoně už ani nestihnu postříkat v tom správném termínu. Bude mít smysl opožděný postřik? A v jaké koncentraci?
Dřín velkoplodý, 21.11.2016
Dnes mi také přišly dva dříny. Čekala jsem nějaké malé keříčky, ale jsou to docela pěkné stromečky s kmínkem. Já bych to chtěla ale pěstovat jako keře. Mám trochu strach to hodně sestřihnout. Zvládnou to, když to zastřihnu na 20 cm pahýl? Jak dobře... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika