Příspěvky uživatele - 161.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Carola, 8.11.2014
Dobrý den, máte někdo tuto švédskou odrůdu a jaké s ní máte zkušenosti? Viděl jsem ji v nabídce školky a uvažuji o koupi do 430 mnm. Děkuji za vaše zkušenosti. Tonda
Dolanka, 28.10.2014
Pěkná úroda pane Polehlo. To u nás letos nebylo ani trnek, ani jabloně nezaplodily.  Rouby Dolanky se ujaly, tak se těším, že za pár let bude plodit i na Valašsku. Děkuji a hezký den Tonda
Řez staré slivoně, 24.4.2014
Hlavně ten šikmý řez udělat, ať se nezdržuje voda na řezu.
Trnky Kulovačky, 5.4.2014
Odrůda to nevím, ale u nás na Vsetínsku jsem je vykácel právě z toho důvodu, že nešly od pecky a kvas nedělám,  ale stromky rodily bohatě, řekl bych, že až hodně a bez šarky. Nyní mi jedna vyrašila ještě z kořenů u plotu, tak asi ji tam nechám,... celý příspěvek >
Roubování, 23.3.2014
Předpokládám, že na těch odkazech je obyčejná roubovací páska, která je běžně všude v obchodech, asi to nebude to, o čem tady píšou jiní. T.
Podnože, 4.3.2014
Sempra Litoměřice.
Roubování meruněk, 14.2.2014
Odbočím, na hromadě videí na You Tube používají v zahrničí nějakou šedou řídkou "srajdu", co to je? Používám vosk, ale občas mi vadí jeho tuhá konzistence, nyní Jenten. Kdo to ví, odpoví, díky  T.
Očkování vs. roubování, 26.1.2014
Pěkné, takže očkování na bdící očko Forkertovo. Co se mi nedařilo, tak bylo letní na očko spící, Očko vždy vypadalo hezky přirostlé, ale z jara nevyrazilo, ale jak jsem psal, zkoušel jsem na okrasných javorech a jasanu. V tento čas, tedy na jaře... celý příspěvek >
Strom do menší zahrady, 18.1.2014
Zasaďte ovocný strom, budete trhat přímo ze stromu do pusy. Nějakou slivoń a mají jemné větvoví, které v zimě hezky vypadá proti obloze. Pokud nechcete ovoce, tak třeba okrasnou jabloň, i ta mišpule je dobrá volba, plody drží na stromě i v... celý příspěvek >
Šarka švestek, 13.1.2014
Děkuji za lepší vysvětlení, něco dalšího jsem našel i na internetu. Jsem technik, viry nechávám jiným, ty své mám tendence přecházet, hezký večer T.
Šarka švestek, 13.1.2014
Pochopili jsme to stejně HS se ozdravily, co tedy znamená toto slovo, stromy byly nakaženy a ozdravily se či vyléčily? Co to znamená "ozdravení"? Virus se neprokázal po x letech. Můžu to chápat taky tak, že se strom nevyléčí, vir tam zůstane, ale... celý příspěvek >
Šarka švestek, 13.1.2014
Jak jste tady psali o Honey Sweet, tak jsem si ji dal se zájmem do vyhledávače a našel tento odkaz. Po dočtení závěru na straně číslo 17 mne napadla otázka, zda je šarka potlačitelná či vyléčitelná, což se tady taky diskutovalo? Dle tohoto závěru... celý příspěvek >
Přesazování odkopů, 13.1.2014
Můžete i nyní v zimě, pokud je země rozmrzlá. T.
Očkování vs. roubování, 12.1.2014
Roubuji, očkování jsem zkoušel u javorů a jasanu a nedařilose. Takže zatím vše jen roubuji, ale očkování chci stále zkoušet. Hezký den
Jaký štěpkovač mi doporučíte?, 8.1.2014
Kupte spíše s válcovou frézou, než nožový. Je rychlejší a pokud ty tenčí větve zůstanou nedocvaklé, tak to ničemu nevadí při mulčování. Tonda PS: je to i o seřízení, ale tenké čerstvé skutečně drží na kůře
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika