Příspěvky uživatele - 99.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění mechu ze stromu ořešáku, 1.3.2021
Nyní se právě na to chystám, protože mám mech na jabloních a nevypadá to hezky. Navíc jsem někde četl, že to narušuje kůru atd.atd. 8% na 5litrů je lehké. 5litrů je 5000ml, z toho 1% je 50ml x 8 je 400ml  V krystalické formě mám v návodu... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 28.6.2020
Zdravím všechny, motor xp200 s hřídelí 22x50 a těžkým setrvačnikem mám 2 roky. Dal jsem ho na dakr panter po tom co mi na něm odešli dva brigs stratony. Zatím drží i když poslední dobou začal žrát olej. Sekam s ním cca hektar a půl sadu a jelikož je... celý příspěvek >
Sakura, 20.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Zakoupili jsme strom Sakura jako darek novomanželům a svatbu maji až 6.6. Dnes nám přišla domů a my nevíme, jak se zatím o ni starat, než ji předáme. Kam ji dat, jak casto zalévat apod. Děkujeme za rady🙂
Uzení masa, 8.12.2018
Zdravím, zrovna se chystám na uzení a tentokrát to budu dělat jinak.V loni jsem maso nevařil a udil pouze na sechém buku.Tentokrát maso vykoupu v teplé vodě cca na 1 hodinu a přidám jak mokré dřevo z kýble, tak i suché.Poradil mi to přímo řezník, prý... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 14.8.2018
Dobrý den, nevím možná jsem měl špatný den já i pan Mařan, ale s tak neochotným prodejcem zahradníkem jsem se ještě nesetkal. Tři týdny jsem čekal na odpověď e-mailem a nedočkal jsem se.Proto jsem se rozhodl osobně navštívit Zahradnictví na Zázvorce... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika