Příspěvky uživatele - 123.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uschnutí slivoně - příčina?, 22.9.2016
Dnes se byl na švestky podívat inspektor ÚKZÚZ a odebral vzorky. Usychání pravděpodobně způsobuje přemnožení nějakého druhu bakterie nebo výskyt škodlivé bakterie v půdě. Musím počkat na výsledky z laboratoře. Pokud se zjistí, že to je způsobeno... celý příspěvek >
Valor, 16.9.2016
Jak je na tom Valor s odolností vůči monilii, musí se stříkat?
Uschnutí slivoně - příčina?, 14.9.2016
Také mám tentýž problém. Dnes jsem odeslal fotky na rostinolékařskou správu a tak netrpělivě čekám na odpověď. Jakou odrůdu Vám to postihlo, mně Durancie.
O jakou jde chorobu slivoně?, 9.9.2016
Díky všem za odpovědi. Pokud je to monolióza kdy a jakým postřikem švestky ošetřit?
O jakou jde chorobu slivoně?, 5.9.2016
Také bych to tipoval na moniliózu, úžeh nebo spálu.
O jakou jde chorobu slivoně?, 4.9.2016
Dobrý den a děkuji za radu, zadal jsem to do vyhledavače ale nic jsem nenašel. Nezjistil nic co by to mohlo být za chorobu, čím stromy ošetřit. Nesetkal se někdo s něčím podobným?
O jakou jde chorobu slivoně?, 3.9.2016
Děkuji za odpověď pane Vysloužile, švestky téměř nestříhám. Durancie po loňské nadúrodě se samy pod tíhou ovoce rozevřely a jsou to mladé stromy. Jak jsem uvedl, kromě několika vlků a nějakých malých větviček nejsou stříhané. Ale každá rada je dobrá,... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.9.2016 Obsahuje fotku
Nepřipojil jsem tu fotku.
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.9.2016
Ještě jedna, většinou jsou ty výtoky po celém stromě, potom celý strom uschne. Jsou to durancie deset let staré.
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.9.2016 Obsahuje fotku
Takto to začíná.
O jakou jde chorobu slivoně?, 2.9.2016 Obsahuje fotku
Na Duranciích takto uschnou listy. Nejprve začnou žloutnout až úplně uschnou. U paty napadené větve nebo po celém stromě vytéká červenohnědá tekutina. Neví někdo o jakou nemoc by se mohlo jednat. Jiné slivoně jsou zcela v pořádku je to jen na... celý příspěvek >
Špinka, 28.8.2016
To bude hruškovice. Je to krásný strom.
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 28.8.2016
Nádhera.
Toptaste, 28.8.2016
Pokud jsou zralé jdou bez problémů vyloupat.
Topfive, 28.8.2016
Letos byla první úroda Topstaru, velikostí i vzhledem je podobný Toptastu ale chuť mě zklamala. Třeba se časem zlepší. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika