Příspěvky uživatele - 123.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez hrušňová, kořínky pod listem, 6.12.2016
Kupte si hrušeň Tatarovu. Je to hezký strom už na pohled a rzí netrpí. Je to ale dáno tím, že to není čistá hruška. Plody jsou menší a chutné, údajně je z tatarek dobrá pálenka.
Napadený kmen slivoně, 25.11.2016
I barva není čistě bílá jako u kvalitního vápna, právě díky těmto příměsím kamení, horniny a kdoví ještě čeho je nažloutlá.
Napadený kmen slivoně, 25.11.2016
Máte pravdu ale v tomto již zhašeném a vysušeném vápně je semleto vše i kamení. Z tohoto důvodu je méně kvalitní. V dávnější minulosti když se dalo ještě koupit kusové, byla kvalita 100%. Kameny klesly při hašení ke dnu a v horní části bylo čisté... celý příspěvek >
Napadený kmen slivoně, 25.11.2016
Letos jsem poprvé bílil kmeny stromů, trošku problém je v tom, že se již nedá koupit pořádné nehašené vápno, jen vápenný hydrát. Celkem hodně ho smývá déšť ale něco na kmenech zůstalo.
Gabrovská se Bulharům povedla, 25.11.2016
Letos nejvíce trpěla Domácí, téměř všechny zhnily a samozřejmě President asi polovina.
Uschnutí slivoně - příčina?, 1.11.2016
Přišlo vyjádření z laborky. Jedná se o patogena Phomopsis, proti kterému není povopen žádný přípravek. Prevence spočívá v odstranění napadených částí (větví stromu) a likvidace spadlého napadeného listí. Lze použít přípravky registrované pro... celý příspěvek >
Tolar, Promise, Nectavit, 26.10.2016
Promisi mám čtyři roky, plody jako domácí a šarka také jako domácí.
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 13.10.2016
Na Valašsku se ji říká Karlátka, údajně ji dovezl Karel 4..
Pozdní slivoň Presenta, 13.10.2016
Na zahradě mám ještě tři domácí 25 let staré, tedy v nejlepších letech. S plodností to ale za moc nestojí. Poslední dobrou úrodu měly pře 5 lety až se lámaly větve. Od té doby nic moc, pravidelně hnojím, stříkám proti puchrovitosti, pilatce ale úroda... celý příspěvek >
Uschnutí slivoně - příčina?, 13.10.2016
Z laborky zatím žádné výsledky neposlali, nějak dlouho se s tím crcají.
Královna Viktorie, Dabrovická, Jubileum, Kalypso, 9.10.2016
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Dambrovickou? Jak odolává šarce, monilii a jak je úrodná?
Tatarova hruška, 9.10.2016
Prodával je Radim Pešek z Bojkovic.
Lipnická švestka, 1.10.2016
Také mám radějji mohutné vzrostlé stromy, takové ty staré vzrostlé selské sady. Jadernice, třešně na ptáčnici, hrušky na semenáči ale co když ta Lipnická na Myrobalánu bude málo úrodná.
O jakou jde chorobu slivoně?, 26.9.2016
Omlouvám se, samozřejmě to není rez hrušková ale rez slivoně.
O jakou jde chorobu slivoně?, 26.9.2016
Je to rez hrušková, stříkat zmíněnými přípravky Horizon nebo Talent na začátku července. Za 14 dní zopakovat, přípravky střídat. Listí shrabat a spálit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika