Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoká rajčata - naivní dotaz?, 17.6.2016
Záleží kolik jich máte. Já bych jich pár klidně zkusil.Letos jsem poslední rajčata vyséval 15.4. a přesně za 2 měsíce ted už kvetou.
Rajčata 2016, 10.6.2016
Paráda. U mne je všechno letos zpožděný proti 2015 - jak rajčata, tak např. maliny. Jste z jižního Slovenska předpokládám?? 
Rajčata 2016, 6.6.2016
Sláma pšeničná ze stodoly od tchyně myslím že určitě pamatuje Husáka. Vrstva je - no těžko říct - jak vysoká. něco tam je, no tak podle citu. Ono se to za pár dní slehne, když jsem s tím začal, byly v rodině protesty, že zafouká vítr a bude sláma na... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem se včera vypravil na zahradu po skoro měsíci zase s fotákem. Rajčata venku dostala z nebe poslední týden dostatečnou zálivku a už ani nevypadají jako keříčková. Ve foliáku to za ten necelý měsíc vylítlo neskutečně. Sklidil jsem několik... celý příspěvek >
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Mám ve foliáku již léta vedle sebe papriky a rajčata - dva řádky rajčat a tři řádky paprik letos a oboje naprosto prosperuje. Všechno sázím tkz. " na vodu", tj. do vyhloubené jamky naleju vodu a do této vody sadím a zahrnu.
Co je to za ořešák?, 20.5.2016
Majitele zahradnictví jsem nehonil, to je pravda. Myslel jsem, že 1. zadám pohodlně doma při kafíčku do vyhledávače a budu vědět všechno 2. zeptám se odborníků zde a budu taky uspokojen. Nestalo se ani jedno - díky ale za ten tip v první odpovědi...... celý příspěvek >
Co je to za ořešák?, 19.5.2016
Zdravím, viděl jsem ted v zahradnictví ořešák s označením "ořešák červinka nebo červenka". Když to zadám do vyhledavače tak nic nenajdu. Můžete prosím napsat o co se jedná? díky.
Rajčata 2016, 16.5.2016
Na zítra ráno straší s přízemními mrazíky tak jsem přes rajčata venku raději přehodil netkanou textilii. Nevěřím tomu, že by to zmrzlo, ale co kdyby...?? Vyplatilo se, že jsem se spirálama ještě počkal. Ted mě spirály zatěžují netkanku a ve... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 11.5.2016
Já jsem myslel že jde o kroucení hlavně spodních listů v pozdější době, nevím, za měsíc to začne?? Budu to sledovat. Takhle se nám kroutily listy když to dělal ještě otec před skoro 50 lety a žádné substráty nebyly a chemii jsme vubec nepoužívali.... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 11.5.2016
Se slimákama na slámě-pod slámou jsem nikdy problémy neměl. Naopak když jsem tento způsob pěstování na slámě na vlastní oči poprvé viděl myslím v 2011 tak jako jedna z předností té slámy bylo řečeno, že po ní slimáci nelezou, nebo jí prostě nemají... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 10.5.2016 Obsahuje fotku
Tak a je skoro hotovo.Foliák krásně voní slámou, ven zbývá ještě přivést jeden balík slámy a dokončit dílo venku. Letos o jeden řádek ve foliáku více, tak jsem zvědavý co to udělá. Venku je značně rozličný soubor rajčat vysévaných od 23.02 do 15.04.,... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 9.5.2016
Ano, mívám to každý rok jen u některých odrůd a nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost, viděl jsem to i u větších pěstitelů a nic s tím nedělali.myslím spodní listy.
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 4.5.2016 Obsahuje fotku
Ano, samozřejmě nehojíme od prvního dne naplno, jak píšete, v substrátu nějaké hnojivo (snad, píší to) je. Je to příroda, člověk nikdy neví.Třeba skoro vždy jdou lépe fialové, tento rok co je na fotce, 2012, byly ale lepší červené. Letos jsou... celý příspěvek >
Pestovali jste okru?, 4.5.2016
Jednou jsem ho myslím pěstoval, viděli jsme toho celé pytle na trhu v Turecku tenkrát tak jsem někde sehnal semena. Je zajímavé, že Srbové i Kurdové tomu říkají stejně "bamje". Něco jsem sklidil, záleží na počasí, aby bylo jako na tom... celý příspěvek >
Převislé pelargonie - stihnou ještě vyrůst a kvést?, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Nechci nikomu kazit radost, ale z těchto muškátů žádné super převisy nebudou. Jestli někdo kupuje po zmrzlých a má je pěkný, tak myslím, že jedině muškáty po jednom za cca 20 Kč a ne tahle plata.My kupujeme kolem 21.3. v Hornbachu. Jak se píše výše,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika