Příspěvky uživatele - 146.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dukát, 31.12.2015
Letošní úroda Dukátu byla velká. Plody jsem částečně protrhával. Hořká skvrnitost zatím téměř žádná. Chuť asi jak píšete. Jen se divím, jak z takového suchého roku, jsou plody pěkně šťavnaté. Některé plody jsou ale vynikající. Už je budu mít... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 31.12.2015
Mošt dělám samozřejmě z jablek které mám k dispozici. Nechávám si ale ten, který mi chutná, ostatní rozdávám. Některé mošty obsahují mnoho dužniny a to já moc nemusím.
Mýtus Strýmka, 30.12.2015
Múj nejoblíbenější mošt je jonatánový.
Škůdce na fíkusu, 27.12.2015
Já na ni použil Agrion delta.
Kysele maso, 27.12.2015
Je tolik způsobů uzení, že nelze říci který  je ten nejlepší. Lze udit od několika málo hodin až po 14 dní. Podle technologie. Každý si musí najít to svoje uzené, které mu vyhovuje. Při výběru způsobu se musí respektovat přírodní zákony a... celý příspěvek >
Špinavá vejce, 20.12.2015
Tenhle problém jsem vyřešil krmením. Omezil jsem polévky a potravu která kvasí. V kurníku to nesmí smrdět více než obvykle. Slípky mohou také nosit trus na pařátech. Podlahu a hnízda lehce povápním a vystelu slámou. Čmelíky a jiné nepřátele slípek... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 8.12.2015
Mám dva sousedy kteří neřeší kdy sázet česnek a plíseň nemají. Ten jeden sází po prasečím hnojišti a ten druhý vystýlá záhon řezankou ze slámy. Co je pro mne nepochopitelné, že na stejném záhonu pěstují česnek každý druhý rok. Další soused právě... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 6.12.2015
Ano. Večernice vonná (Hesperis matronalis).
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 4.12.2015
Podle mne, nejkrásnější a nejintenzivnější večerní vůni vydává noční fiala.
Jaká rostlina do stínu?, 7.11.2015 Obsahuje fotku
Třeba tuhle.
Poznáte někdo tento strom?, 31.10.2015
Barva listí je hezká jen krátce. Já bych si vysadil červený buk, je hezký celý rok, pokud nechcete zelený.
Natírání kmenu vápnem, 31.10.2015
Stando, taky jsem měl podobný názor ohledně času ochrany před okusem. Ten jeden zajíc v okrese mi ohlodal mladé stromky začátkem listopadu! Pokud se bílí, nesmí na to přijít mráz, jinak vápno opadá.
Natírání kmenu vápnem, 30.10.2015
Já natírám z více důvodů. Ochrana proti okusu zvěří, zamezení popraskání kůry, dezinfekce kmene a potlačení hub. Na bílení se používá hašené vápno s vodou s přídavkem karbulky. Na hladké kmínky se může přidat kravinec.S karbulkou je ale problém, ta... celý příspěvek >
Azalka, 30.10.2015
Některé starší rostliny azalek či citrusů mají tak hustý kořenový bal, že se ke kořenům nedostane zálivka. Zkuste květník s kořenovým balem ponořit do vody asi na jednu hodinu jako se to dělá u orchidejí. Každopádně bych ji co nejdříve přesadil. Při... celý příspěvek >
Jak zastřihávat orchideje, 28.10.2015
Ponořovat do vody lze jen malé rostliny. Ty velké /viz. moje příspěvky/ zalévám každý den, nebo i každý týden. Záleží na umístění, ročním období, teplotě... Substrát by měl vyschnout. Jak vidíte, používám i hliněné květináče. Správné zalévání poznáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika