Příspěvky uživatele - 73.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 19.8.2009
Nejsem si jist, že je to stále ještě exotické ovoce, ale chtěl bych vědět, je-li možno pojídat čerstvé, právě utržené dozrálé bobulky rakytníku. Snědl jsem jich asi 8 a myslel jsem, že bude do rána po mně. Studený pot, břichabol a vůbec příznaky... celý příspěvek >
Ještě jednou základ pod domek, 28.7.2009
A pod základovou desku zatím se štěrkem nepočítám.
Ještě jednou základ pod domek, 27.7.2009
Jen podklad pod chatku. Nevím jestli podlaha nebude dřevěná na tom.
Podélný řez el. pilou ES2135A, 18.7.2009
Už jsem tady dost dlouho nebyl, tak odpovídám opožděně. Pila je Narex, 2,4 kW, lišta 40 cm, vodítko které jezdí po kolejnici je k pile přichyceno dvěma šrouby M8, jeden je originál na pile, ten, co původně držel přez kryt lištu, druhý je vsunut do... celý příspěvek >
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 19.6.2009
Také vlastním tuto sekačku (LC 48VE) a žádný problém s ní zatím nebyl. Koš se "narve" úplně parádně a nikdy se mi zatím nestalo, že by se to někde ucpalo. Stejně tak se krásně vyndavá koš a vysype z něj tráva. Sekal jsem s ní i 30cm vysokou... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez na zahrádku?, 24.4.2009
No je tam v podstatě jen tráva, ale když to budu chtít vzít i ven, posekat kolem pletu, tak tam budou i různý křoviska.
Nocenka, 15.4.2009
Poprvé jsem si nocenky všimnul loni na dovolené v Kefalonii v Řecku (to jsem ještě netušil, že se tak jmenuje, ani jak se množí) a přivezl jsem si pár "klacků" domů. Zkoušel jsem ji zakořenit jak ve vodě, tak v zemině, ale nakonec se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika