Příspěvky uživatele - 245.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak čerpat vodu z jímky, 9.8.2015
Dnes jsem řešil čerpání vody ze studny pomocí benzínového čerpadla.Čerpadlo jsem napojil na stávající trubku PE, která má dosti velký vnitřní průměr.čerpadlo vodu nevytáhlo.Pokud ale vložím železnou trubku do studny o jiném menším průměru tak není... celý příspěvek >
Oleo-Mac S30, 21.7.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes provedl operaci motoru.Pístní kroužek byl v jenom místě přidřen kouskem části z pístu-nečistoty a nerovnosti jsem odstranil, zaleštil rounem a vše smontoval z důkladným pročištěním veškerých částí(sání-výfuk-karbec)motor jsem složil... celý příspěvek >
Sud na dešťovou vodu - jak připojit hadici?, 20.7.2015 Obsahuje fotku
mám toto řešení
Oleo-Mac S30, 20.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím Vás Dostal jsem toto vodní čerpadlo bez dokumentace.Na internetu toho moc není tak se ptám jaký olej do benzínu(natural)použít.Je třeba při startu mít vodu v čerpadle aby docházelo k chlazení motoru.Pokoušel jsem se o start, ale motor se... celý příspěvek >
Thuje Smaragd - flekaté větvičky, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Mám thuje smaragd již druhým rokem a stále se potýkám s plevelem viz. Foto.Je na to nějaký postřík, který zničí plevel a nepoškodí thuje a nebo pomůže jen trhat ručně
Briggs & strattion quantum.xm 55, 25.4.2015 Obsahuje fotku
Dnes jsem otestoval sekačku po renovaci.Dostala nový nůž, olej a svíčku-jinak je doplněna novou stavitelnou pákou zdvihu, která zde chyběla.No věřím, že dalších 5 let vydrží
Briggs & strattion quantum.xm 55, 22.3.2015 Obsahuje fotku
Sekačku jsem tedy natřel dvou složkovým šedým základem a poté červenou dvousložkovou barvou.Výsledek je v celku dobrý.Teď jen vše zložit.
Kysané zelí, 19.2.2015
Tak jsem po skoro 2 měsících kontroly a dolévaní vody do žlábku čichl k zelí a málem jsem padnul na hubu.Když strčím hlavu do kameňáku a čichnu tak čpí jak blázen-nikde žádná plíseň prostě nic-je to normální aby tak jelo do frňáku?pomalu mám obavy si... celý příspěvek >
Briggs & strattion quantum.xm 55, 15.2.2015
Přes zimu jsem komplet rozebral tuto sekačku a čeká mě nátěr(renovace)Na internetu jsem našel barvu s přísadou tužidla epoxidova barva s 2300.Použil jste ho někdo?má dostatečnou tvrdost na oděrky při běžném používání nebo máte jiný tip na lak.
Kysané zelí, 13.12.2014
Je tedy možnost to zachránit tím, že bych zelí přesunul do bytu?a nebo je již pozdě a budu čekat.
Kysané zelí, 13.12.2014
V místě ulomení je napěchovaná plastelína aby voda neodtékala, voda drží a neodtéka, ve žlábku je stále dostatek vody.Kvašení probíhalo ve sklepě kde je teplota kolem 10 stupňů.Od samého začátku je soudek přiklopen
Kysané zelí, 13.12.2014 Obsahuje fotku
Já jsem si nakládal zelí do kameňáku před 3 týdny.Pravidelně jsem kontroloval a odebíral nečistoty v době kvašení, které trvalo asi 8 dní.Teď je již vrchní voda bez nečistot, ale při včerejším koštování je zelí tvrdé a malinko kyselé.Představoval... celý příspěvek >
Sadba česneku, 2.11.2014
Včera jsem poprvé zasadil český česnek paličák, který jsem nejprve namořil v sulce 12h a pak sadil 25x25x10hloubka
Stavba udírny, 21.9.2014
Zdravím Vás, také chci postavit menší udírnu 80x80x1000 s tím, že bych chtěl kouřovod pod zemí aby mi nepřekážel.Dělal jste někdo takovou udírnu s kouřovodem pod zemí-jde mi spíše o ohniště do kterého se bude přikládat z hora a zakrývat plechem
Pergoly, 24.8.2014 Obsahuje fotku
Pokládka střechy
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika