Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezirkova sul, 6.10.2016
dobry den docela casto na webu narazim na pouzivani jezirkove soli jako prevence proti onemocneni a pry to potlacuje i rust vlaknitych ras, mate s tim nekdo zkusenosti at uz dobre ci spatne?dekuji za rady
Filtrace 15m3, 14.4.2016
pan gravitacni verzi neresi nejspisk tomu sterbinovemu filtru, da se jehce udelat doma, ja ho mam ze dvouch hlubokych prepravek, u jedne jsem vyriznul dno, svrtal v lemu po celem obvodu a nez jsem je k sobe sesrouboval tak jsem to maznul poradne... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 12.4.2016
jeste k ty pobrezni zone, nedelejte ji zbytecne velkou a nedavejte silnou vrstvu kacirku, je to vyborny misto kde se hromadi bordel a spatne se to cisti, ja ji mam kolem celyho jezirka sice ale jen pruh kolem 30cm a melkou do zhruba 10cm a jeste to... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 11.4.2016
jako urcite nechci nekoho nejak presvedcovat, to urcite ne, jen pan se ptal na zkusenosti a tu ja mam dobrounic vic nic mina ja teda mam na dodatecnou guly cerpadlo papirovejch 10 000l/h a na skimmer myslim 5 000l/h, uz nevim presne
Filtrace 15m3, 11.4.2016 Obsahuje fotku
ta filtrace omega je totozna s temi filtrama od wiltecu a je to cina, to je pravda, jen u nas je za strasny penize, ja to kupoval v nemecku, ctyri v uvozovkach jednotky filtru, plus cerpadlo na deset tisic litru, plus skimmer a s postovnym a... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 10.4.2016
ja mam osobne filtraci wiltec druhym rokem na jezirko 18 kubiku a naprosta spokojenost, jezirko mam na celodennim slunci a jeste se mi nestalo ze bych nevidel v metru sedmdesat dno
Husi krky, 9.4.2016 Obsahuje fotku
neco na tenhle zpusobsito 320 mikronu, jemnejsi jsem nesehnal, zachytava hrube necistoty a moc to ovlivnuje funcknost samotneho filtru, hlavne se prodluzuje interval cisteni samotneho filtru
Spuštění filtrace, 22.3.2016
dobry den, myslite ze je uz mozne v tomto pocasi spustit filtraci kdyz teploty pres den jsou kolem deseti a v noci padaj ke dvoum stupnum?ryby se uz rozjizdej tak jsem si rikal ze bych filtraci spustil uz pres vikend, dekuji
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika