Příspěvky uživatele - 205.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté listy na růžích, 4.6.2008
Pokud se nejedná o masivní žloutnutí listů na perspektivních výhonech a jde jen o málo důležité drobné malé lístečky na tenkých neperspektivních výhoncích u země, není třeba panika... rostlina se jich prostě zbavuje, protože má už lepší nahoře v... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 31.5.2008 Obsahuje fotku
Pro absolutního začátečníka to bude chtít asi podrobnější informace a praktické rady... 1. na zplanělé výhony z kořenové báze můžete v pohodě očkovat, vyberte si dva nejsilnější a nejzdravější výhody (jako rezervu). Hlídejte aby neobrůstaly na... celý příspěvek >
růže paní Preclíkové, 31.5.2008
Zdravím a děkuji za nabídku očka, určitě se ozvu až přijde čas očkování někdy v červenci. Zamlouvám si jednu odkvetlou větvičku s očky. Váš mail jsem si dala do adresáře a ozvu se. P.S. Nechystáte se na Den otevřených dveří k Pelcovým do Sobotky?... celý příspěvek >
bílé skvrnky, 31.5.2008
Bílý povlak na listech způsobuje padlí růžové. Seznam vhodných prostředků pro boj s ním viz diskuze "Padlí nebo co?". Jsou zde i fotky napadení - porovnejte...
Padlí, 31.5.2008
Postřik mlékem je preventivní nebo při úplně úplně prvních příznacích.  Při rozsáhlém napadení nepomůže. Ředí se odstředěné mléko 1:10. Stříkat můžete bez omezení, nejlépe za stínu.  Osobně s ním mám dobré zkušenosti na padlí na angreštech... celý příspěvek >
Padlí nebo co na růži?, 31.5.2008
Milý Karle, s padlím je problém, některé růže jsou na něj velmi náchylné. Ty je třeba preventivně stříkat ještě než se houba "rozjede". Jakmile se padlí "rozjede" v plné šíři, je nutné použít chemii. Zkuste některý z těchto... celý příspěvek >
Moucha, 22.5.2008
A nebo vážně... Moucha je kmen členovci, podkmen vzdušnicovci, třída hmyz, řád dvoukřídlí. Pavouk je kmen členovci, podkmen klepýtkatci, třída pavoukovci, řád pavouci.
černější než Black Baccara?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Nemohl to být Hocus Pocus - Kordesova novinka z roku 2000?
žluté tečky, 22.5.2008
Když se teď na to znovu koukám, mohl by to být i pidikřísek růžový, který vyhledává hlavně pnoucí růže na horkých jižních stěnách - ale jak víme nic není stoprocentní, takže může být kdekoli na suchém stanovišti a jeho larvy sají z rubu listů,... celý příspěvek >
černá skvrnitost na růžích, 22.5.2008 Obsahuje fotku
"Pomoc mám na listech růží černé tečky." Tak takhle budeme všichni volat už za pár dní tohohle deštivého počasí, jen co se začne střídat se sluníčkem. Pro houbové choroby začne ráj. Aby Vaše růže nedopadly jako ty chudinky na fotkách,... celý příspěvek >
Sadové růže neřezat?, 22.5.2008
Krásná pnoucí růže, radost pohledět. Ta růže jak ze starých fotek mě fascinuje, to je přímo detektivní pátrání (že bych si troufla Vás v létě požádat o očko?  ) Jakpak dlouho jí asi máte? Kdopak jí sázel? Jak vzdoruje mrazům a chorobám?... celý příspěvek >
Hledá se růže, 22.5.2008
Pro hosta 217.140. K růži Europeana: je červená, mrazuvzdorná a nízká a jak paní Preclíková na jiném vlákně sděluje i odolná v Jizerských horách..."A ještě Europeany, netrpí žádnou chorobou, ničeho jsem si na nich nevšimla, ale jiné růže okolo... celý příspěvek >
Bílý prášek na růži, 22.5.2008 Obsahuje fotku
První fotka je určitě padlí. Ta druhá je malinko rozmazaná, těžko říct, ale rez by byla jasná na spodní straně listu - byly by tam oranžové krupičky spor. Zaschlý kousek může být i nevýznamné popálení sluncem, postřikem atd. - kapička vody / postřiku... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 22.5.2008
Připojím jednu osobní zkušenost... Já osobně používám jen jedno očko, ta korunka se stejně zahustí a získá pravidelný kulovitý tvar. Nemůžu to nijak vědecky doložit, ale zkušenosti s jedním očkem mám lepší než se dvěma.
mravenci na růži, 22.5.2008
Paní Jano, to je nádhera! Moc se Vám povedly. Jsou krásné, zdravé, radost pohledět. Je obdivuhodné, jak mají nasazeno na květ, je vidět, že o ně dobře pečujete a jim se u Vás líbí.   Vůbec se nedivím, že je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika