Příspěvky uživatele - 227.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sa stalo jabloni?, 27.8.2015
To stejné se stalo naší jabloni a i v okolí dalším zahrádkářům. Předpokládám, tže to bude nějaká viróza. Vypadá to, že se s tím náš strom vyrovná.  Nestříkáme, na hrušni máme rez hrušňovou, tak asi budeme muset zasáhnout. Hodně zdaru při... celý příspěvek >
Nemoc rajčat, 3.7.2015
Dobrý den, máme pěkné silné rostliny rajčat, ve skleníku, hodně kvetou, ale nemají žádné plody.Co jim chybí?Dá se s tím něco udělat? Děkuji
Co do skleníku?, 31.5.2015
Dobrý den, co radíte nasadit nebo nasít ještě teď do skleníku? Mimo paprik a rajčat? To už tam máme. Děkuji za radu. P.
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 4.4.2015
Myslel jsem si to, chtěl jsem si pořídít drtič, ne vyloženě z Hornbachu, ale něvo takového: Elektrický drtič větví Dolmar FH2500. - dostal jsem na něj typ od kamoša, že na něm na chatě drtí každý jaro. Jenže pak jsem to začal studovat a zjistil jsem,... celý příspěvek >
Vhodná odrůda révy - Opavsko, 9.3.2015
Dobrý den, potřebuji taky poradit.Chci zkusit řízkovat angrešt a předem řízky namočit do stimulátoru. Musím ten stimulátor naředit, nebo řízky namočit přímo do neředěného? Nebo jak to udělat? Děkuji.
Špendlíky či ryngle?, 2.2.2015
Děkuji
Špendlíky či ryngle?, 2.2.2015
Máme doma špendlíky žluté, červené i zelené. A také ryngle.Tak máme asi bohužel nějaké jiné.
Špendlíky či ryngle?, 1.2.2015
A ještě špedlík je pěkně kulatý a není oválný.
Špendlíky či ryngle?, 1.2.2015
To nebudou špendlíky, ale asi ryngle. Špendlík je celý hladký a nemá tu drážku .
Spirála na rajčata a okurky, 20.12.2014
Takové používáme už asi 15 let a jen dobré zkušenosti, ať se vám také osvědčí. Hezké svátky VŠEM.
Česnek v zemi?, 22.11.2014
Také jsem ho dnes nasadil, nechtěl jsem déle čekat, třeba bude počasí na nic a potom to bude špatné sázení, no uvidíme.
Moření česneku, 14.11.2014
Co je na tom špatného?
Sadba česneku, 29.10.2014
Jak prosím vás poznám česnek paličák a nepaličák? Jaký je v nich rozdíl? Jsem začínající zahrádkář. Děkuji.
Smutná slepička, 11.9.2014
Dobrý den, jedna slepice je už tři dny smutná, zalézá na snášedlové místo, chodí venku, ale spíš někde postává celá skrčená.Připadá mi nafouklá. Mám dojem že nemůže vyplknout vejce, je to možné? Bojím se že uhyne manžel odmítl jet na veterinu. Nebo... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 27.8.2014
Máte úžasné papriky, co to pěstujete za odrůdu a v jaké nadm. výšce? Takové papriky se mi nepodaří, i kdybych se snažila sebevíc. Díky za odpověď. 
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika