Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 19.4.2010
Chtěl bych se zeptat jestli bych mohl zasadit broskvoň do nadmořské výšky 650 metrů nad mořem? Půda je tam propustná, hluboká a pískovitá. Slunce je tam skoro po celý den. Ostatní méně náročné stromy na polohu tam rostou normálně (jablka, třešně,... celý příspěvek >
Jahody - jak na to, 26.3.2010
Díky, já jsem chtěl folii právě kvůli plevelům abych nemusel plejt. Ono je spousta odrůd a vůbec se v tom nevyznám. Tak říkáte že na tom nezáleží. Dám každou řadu jinou odrůdu a uvidím za rok.
Jahody - jak na to, 26.3.2010
Nikdo neporadí?
Jahody - jak na to, 25.3.2010
Chtěl bych si letos nasázet na záhoně 1,5 metru x 3 metry jahody. Jak je mám dát daleko od sebe, kde je koupit a hlavně jaký druh do nadmořské výšky přes 600 metrů. Chtěl bych stáleplodící a nenáročné. Mám dát na záhon netkanou textilii? Děkuji za... celý příspěvek >
Stavební denník, 15.3.2010
To jo v excelu to dělám, ale není to moc praktické. Chtělo by to nějaký program aby to bylo jednoduché a přehledné. Používám Motoasisstant na správu aut a tak bych si to nějak představoval. Aby bylo vidět do čeho se dalo tolik a tolik peněz a každý... celý příspěvek >
Stavební denník, 15.3.2010
Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program na PC kde by se sepisovaly náklady na stavbu (práce a stavební materiál). Něco jako stavební denník. Nemyslím jen na stavbu domu, ale i na stavbu sklepa, plotu a celkově na zahradu, co se do toho... celý příspěvek >
Jaký okrasný strom, 3.3.2010
Katalpa Trubačovitá - Nana.
Ovečku nebo sekačku?, 6.2.2010
Ovce i když budou mít dostatek trávy tak zeleninu mají ještě radši a vyplení celý záhon a do ovocných stromků se taky pustí kam dosáhnou. Kůru ne ale listí. A kozy jsou ještě horší. Taky jsem to chtěl tak udělat.
Hledám pěkný strom, 26.11.2009
Asi byste se divil, ale na zahradě u lesa mám spoustu jinejch stromů a u všech něco roste jen u bříz neroste nic a jsou od plotu nejméně 5 metrů a za plotem mám túje a ty nerostou ale živoří a z druhé strany kde jsou buky, borovice a smrky jsou ty... celý příspěvek >
Hledám pěkný strom, 26.11.2009
Bříz se snažím na zaharadě zbavit, protože v okolí deseti metrů od nich nic neroste, ani tráva. Vypijí všechnu vodu. Bříza na zahradu rozhodně ne.
Uzená vepřová kýta, 25.11.2009
Kost se musí vyndat.
Rostliny odpuzující hmyz, 23.11.2009
Hmyz odpuzuje strom Katalpa Trubačovitá.
Ředění slivovice, 7.11.2009
Pálím již 23 let a podle odborné literatury kterou mám doma se má slivovice samozřejmě ředit destilovanou vodou a má mít okolo 55%. Já ji léta ředím převařenou vodou ze studny. Nechám ji vařit na kamnech v konvici tak 15 minut a nikdy jsem ji neměl... celý příspěvek >
Skladovanie krovinorezu, 4.11.2009
Takyho vždy dávám na ležato protože tam zůstává většinou nějaký benzin, tak aby náhodou nevytekl.
Pěstování jehličnanů ze semen, 3.11.2009
Taky by mě zajímalo jak se dá vypěstovat modřín ze šišek. Stačí opravdu jen vyloupat semena ze šišek a nebo se musí usušit a nebo zasadit celé šišky? Nemá s tím někdo nějaké zkušenosti? Děkuji za rady.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika