Příspěvky uživatele - 248.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houbové choroby (plíseň) na kořenech výpěstků slivoní ze školky, 21.11.2016
Začátkem listopadu letošního roku jsem koupil z nejmenované české ovocné školky jednoleté výpěstky slivoní odrůdy Haroma v počtu 40 ks na podnoži St.J.A. Uvedenou odrůdu, kterou hodlám ve větším vyzkoušet jsem na bujnější podnoži nikde... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 21.11.2016
Koľko kg sliviek dal priemerne jeden strom Valjevky keď ani na 30 stromoch ste nemali dosť na jednodruhový destilát. Jano, za posledních cca.5 let jsem měl na stromech valjevky nejvíce max. tak 15-20 kg ovoce na 1 strom (podnož myrobalán)... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Na povidla zatím používám drobné plody Domácí švestky.Jsou z nich nejlepší Jano, neznám v našem okolí Hodonína místo, kde šv.domácí v plodnosti netrpí šárkou. Plody z infikovaného stromu jsou drobnější, bez chuti a cukernatosti. Znám... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Jano, otázka je kdo jí hodnotil a také jestli pravdivě. Já si dovolím hodnotit odrůdu jen pokud mám od ní alespoň 10 stromů. U jednoho nebo tří stromů je to jak na houpačce. Nehodnotím ji dobře jen z důvodu slabé plodnosti, vyholování a... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Jano,  když jiné slivky momentálně nemáš je dobrá i G. na lekvár. Nejlepší lekvár mám z Valjevky. Super Ale co to pomůže : vyholuje, plodnost pravidelně menší, zabírá místo, neekonomické, ale s překvapením vysoce odolná na houbové... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Je dobrá, pouze s přidáním švestek v menším množství s jinými do kvasu. Ale ne mít na zahradě převážnou část odrůdy Gabrovské na výrobu slivovice. Na přímý konzum stačí 2 stromy. Daleko lepší je Hanita, ale trpí nemoccemi dřeva!! Ta vydrží plodit... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Jiřinko,  špatně si to vysvětluješ s těmi fekáliemi. PRO VŠECHNY : Ta Gabrovská obsahuje nějaký ester nebo vonnou látku (ve větší míře než ostatní švestky), která překvašením a destilací připomíná v pozadí slivovice mírnou vůni " po... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Gabrovská- Na myrobalánu jeden rok vysoká, druhý nízká, další průměrná. Když to zhodnotím za dobu plodnosti cca. 5 ti let tak má plodnost vyšší. je daleko lepší plodil než převážná část těch nových odrůd. V tomto ohledu je výborný držák!... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Mikeš, prosímtě Jelínek vyrábí jednoodrůdovou slivovici, neboť je to tah jejich managerů. Účastním se tam degustací a střídají se tam jak na běžícím páse. Jsou odměńováni od svých schopností co nejvíce prodat. Je to modní hit, když vysázeli nové... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Bunny  nebude číslo nižší, podstata spočívá v tom, že se postřiky oficielně používají v nižších dávkách, ale vícekrát! Tak je to v našem českém integrovaném systému pro pěstování ovoce SISPO. Je to,  "aby se vlk nažral a koza... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Pán Hlavatý, aj věte kolko té jablčka mají za sebou postřikou? Já vím-  Jsou 16X stříkané(neboli mají za sebou 16 postřiků).
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Miloši,  prosím tebe vyhledej si můj dřívější příspěvek: - VŠUO Holovousy... podnože St.J.A a poté jsem uveď nezaujatý TVUJ vlastní názor! Děkuji
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 19.11.2016
Pro 168.79 Víte co vlastně ti školkaři kupují v těch "certifikovaných izolátech" např. Holovousy? No přece to samé co jsem tam koupil loni i já - např. podnože St.J.A, o kterých jsem vytvořil samostatné vlákno na zdejším foru včetně... celý příspěvek >
Rez marhule, 19.11.2016
K těmto neprofesionálním videím řezu, vám všem sděluji jediné - NEŘIĎTE SE JIMI!! Např.  Řez (ořezáváním) ovocných stromů motorovou pilou je pro strom velmi škodlivé a toxické. Řetěz mot. pily je mazán (pro strom toxickým) olejem, který... celý příspěvek >
Rez marhule, 18.11.2016
Chodtě do rici s tymi videami. Problém je jinde!!! V ČR není téměř žádný bezvirozní množitelský materiál, zo kterého by nám školkaři vyrobili výpestky stromčekou. Rozumíš? Dále je hlavním problémem FYTOPLAZMOZA - tu tady začněte účinně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika