Příspěvky uživatele - 39.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a čím čerpat vodu z potoka?, 23.7.2015
Chtěla bych tím rovnou zalévat. Jako zásobník slouží už ta skruž v potoce.
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Chjo, to zase vypadá, že nás na JM to mine. Tady naposled solidně pršelo někdy v květnu :-( 
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Tip na preziti rostlinstva - mulcovat. Používám posekanou trávu, raselinu a/nebo kobylince ke kytkam, kerum a mladým stromům. Presto mi vsak usychaji cechravy a nejake uplne mrnave keriky, ktere jsem vypestovala z rizku (tedy nebyly kontejnerovane),... celý příspěvek >
Jak a čím čerpat vodu z potoka?, 22.7.2015
Můžete prosím poradit konkrétní typ čerpadla pro čerpání vody z potoka za účelem zalévání? Rádi bychom čerpali vodu ze skruže hluboké 50 cm (objem vody cca 350 l), do výšky cca 5 m. Děkuji.
Prosim pomozete s identifikaciou, 18.7.2015
To je černohlávek. Já všechny plevele z trávníku vytrhávám resp. vyrypavam. Jen svlacec jsem roundupovala, snad to pomůže.
Vertikutace v létě, 17.7.2015
P.S. vypadlo mi "strojně" - mladý trávník se nemá strojně vertikutovat
Vertikutace v létě, 17.7.2015
Také mám tento problém, ale trávník nezavlazuji, takže schne prostě proto, že je sucho. Sucha místa vyhrabávám ručně, malými vertikutacnimi hrabičkami do jedné ruky. Vertikutator jsem zatím nepoužívala, protože trávník je dosud mladý, má dva roky, a... celý příspěvek >
Dotaz pro majitele zastřešených bazénů, 16.7.2015
Pod zastřešením se držadla schůdků rozpalují tak, že se na ně nedá sáhnout. Je to jen holý kov. Firma Albixon ke schudkum nic dalšího nedodava. Obalila jsem držadla nejprve obinadlem, potom tlustým obalenym drátem, ale obojí klouzalo a také esteticky... celý příspěvek >
Co je to prosím za plevelnou trávu?, 15.7.2015
Tam, kde srhu nechci mít, ji vytrhávám. Víc bohužel neporadím :-( 
Co je to prosím za plevelnou trávu?, 15.7.2015 Obsahuje fotku
Kolik srhy máte? Na některých místech si nechávám trsy srhy, vypadá to pěkně. Vloni jsem měla dva vysoké trsy jako " bránu" k pěšince, ty v zimě vymrzly. Letos mám jeden trs pod skalkou a další se tam tvoří.
Opravdu rychle rostoucí pokojovka, 14.7.2015
Šeflera (scheflera), zelená, ne panašovaná.
Čím osazet strmý břeh potoka?, 12.7.2015
Pane Josefe, u potoka roste (rostl) mj.  cernohlavek, o kterém je řeč v jiném vlákně. Ještě mě napadlo nechat zarust břeh zbehovcem, to by bylo hezké, ale je reálné pokrytí takové plochy v dohledné době? Krčí se tam dvě malé rostlinky...
Fotky jezírek a filtrací, 12.7.2015
Dotaz byl na mě? Žádný kacirek tam není :-) 
Čím osazet strmý břeh potoka?, 12.7.2015
Zatím je situace taková, že musím hlídat já:-) rostlinky od potoka se šíři dál do zahrady, cosi plazivého se plazí do trávníku...
Čím osazet strmý břeh potoka?, 12.7.2015 Obsahuje fotku
Foto bohužel mnoho nenapovi, protože už jsem břeh z vetsi casi zahazela posekanou trávou a drny. Jak se všechny ty divoce se množící rostlinky u potoka jmenují nevím, poznala jsem pouze pýr :-)  Rozloha brehu je cca 10 m2, pro představu o sklonu... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika