Příspěvky uživatele - 240.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prořeznání stromů a trávník, 9.1.2015
Dobrý den. Takhle bez podívání Vám těžko odpovím, ale s prostřihem a péčí o stromy Vám případně mohu pomoci. Netuším v jakém stavu trávník máte, možná bude stačit zasáhnout jen selektivním herbicidem a provést dosetí. V případě většího... celý příspěvek >
Veselku či jinou odrůdu meruňky?, 8.1.2015
Pane Petře, na hodnocení Veselky se optejte za nějakých 10 let , po dvou úrodách je opravdu brzy (k nejmrazuodolnějším zatím nepatří). Všechny nové odrůdy stejně mít nemohu (ani nechci, nemám rád ty desetiodrůdové stromy - každá větev jiná), tak si... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 8.1.2015
Pane Petře, žádné další odrůdy z Escande nemám, v nejbližších letech asi ani mít nebudu. Pěstuji "pouze" odrůdy: Radka, Leskora, Karola, Veselka, Harcot, Velkopavlovická, Marlen, Hargrand, Bergeron, Darina, Leala, Rakovského, Harogem. Rozšířím-li... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 27.12.2014
S pěstováním Bláhova oranžového na semenáči nemám žádnost zkušenost, ale na středně vzrůstné podnoži roste stejně bujně jako např. Rubín, ale strměji vzhůru. Jaké velikosti plodů na semenáči dosahujete? Já se v průměru přes 120g nedostal ani na... celý příspěvek >
Lotos, 27.12.2014
Ještě na dědečkově zahradě v Děčíně jsme měli odrůdu Růžena Bláhová, chuťově výborné podzimní jablko, jen plody byly náchylnější k monilióze. Bláhovo libovické pro jeho dobré vlastnosti pěstuji stále (plodnost, velikost plodů, nenáročnost, dobrá... celý příspěvek >
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 26.12.2014
Bláhovo oranžové jsem pěstoval na podnoži M7, růst byl velmi bujný a vzpřímený. Se slabým růstem nemusíte zápasit, stačí přenést roub na středně vzrůstnou podnož a uvidíte tu "vrbu". Pro zvětšení plodů se vyplatilo jejich shluky protrhat (max. dva... celý příspěvek >
Lotos, 26.12.2014
Není zač, v případě zájmu mohu namnožit i jiné starší chuťově velmi zajímavé jabloňové odrůdy. Něco málo prověřených odrůd slivoní a broskvoní ve své miniškolce také najdu. K.H.
Lotos, 26.12.2014
Otcovo jsem chutnal jako chlapec před cca 30-ti lety, jablka vypadala nádherně, ale chuť byla "jen dobrá" (berte s rezervou, je to vážně velmi dlouho). Bláhovo oranžové jsem i přes jeho mnohé nectnosti (bujný růst, náchylnost na padlí, sklovitost,... celý příspěvek >
Lotos, 26.12.2014
Dobrý den. Otcovo (Elisonovo oranžové x Malinové hornokrajské) je jednou z prvních odrůd Václava Bláhy z Libovice (rok 1935). Kamil Hasman
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika