Příspěvky uživatele - 94.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Flekaty travnik, 14.5.2015
Vitajte v klube... Lipnica rocna... A bude este horsie kedze nastava sucho a Lipnica zacne vysychat a tvorit na travniku vypalene miesta. Viac tu.
Malina - výsadba, 13.5.2015
No mne stale nič... Kaslem na to, v piatok idem kupit nove ale tentoraz pekne kontajnerove. Tam aspon clovek vidi ci to rastie alebo zdechlo
Strata vody v saní, 11.5.2015
s tou hrdzou na casti sania kt. je trvale v styku z vodou mate uplnu pravdu. Rura v tejto casti je doslova obrastena 1cm vrstvou vodneho kamena. Malicko netesniaci saci kos a prisavanie vzduchu pri podtlaku cez upchavku by som riesil asi vlozenim... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 11.5.2015
no reviziu som robil tak, ze som odpojil vertikalnu trubku so sacim kosom, vstup zablendoval a pri cerpadle natlakoval. potom som manometrom sledoval ci nedojde k poklesu tlaku ale ziadny som nezaznamenal. Vertikalnu ruru som kontroloval len pohladom... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 11.5.2015
este ma napadlo... necham to teraz tyzden odlezat a ked v sobotu pridem na chatu tak pozrem ci na mna nesvieti cervene svetlo ochrany cerpadla. Ak ano, doslo o5 k zavade. Vlezem do studne a odpojim vertikalnu trubku sania od jej horizontalneho... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 10.5.2015
1. ako som pisal, medzi cerpadlom a nadobou je s5tna klapka kt. dokonale tesni, takze tlak na cerpadlo je iba pocas cerpania, potom sa znizi na nulu. 2. Cerpadlo taha v pohode, vodaren cykluje aj 3 h bez prestavky, hladina v hlbke 3m + ponor kosa... celý příspěvek >
Strata vody v saní, 10.5.2015
Na zahrade mam studnu a v dome vodaren darling s cerpadlom Sigma SVA. V poslednej dobe riesim problem so stratou vody v sacom potrubi a naslednym zavzdusnenim cerpadla. Jedna sa o klasicky setup: studna - saci kos s klapkou - potrubie - cerpadlo... celý příspěvek >
Vertikutátor a sieť proti krtkom, 7.5.2015
Spravne nastavenie vertikutatora je, ze noze len velmi zlahka brnknu o zeminu. Preto nie je nikde napisane, ze to je na nastaveni dvojka alebo trojka, proste treba pokosit na nizko a vertikutator nastavit priamo na mieste. V takom pripade siet urcite... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 6.5.2015
takze podla vas je nezmyslel ten popis na stitku k sadenici opelovaca, ze nema kvety?
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
iba pre info
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 4.5.2015
tiez je mi to divne, oba (podla cedulky) od rovnakej pestovatelskej firmy,  vysadene na rovnake stanovisko, rovnaka poda, zavlaha, hnojenie, rez. Zas na druhu stranu mi stale nedava spat ta cedulka co k nemu bola, kde sa doslova v 3 jazykoch... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 4.5.2015
ne, ma listy ako klasicka arguta
Hecht 514 profi vřetenová, 4.5.2015
Tiez idem tento rok do Gardeny. AL-KO uz po 3r a 220m2 tyzdenne dosluhuje ale hlavne tam bol od zaciatku problem s presnostou vybrusu vretena k spodnemu nozu. Ako prvy zaberal stred a az po dotiahnuti zaberalo cele vreteno az ku krajom. To uz vsak... celý příspěvek >
Hecht 514 profi vřetenová, 4.5.2015
predstavte si, ze mate travnik stvorcoveho tvaru, z troch stran lemovany kvetinovym zahonom alebo zivym plotom. V kazdom rohu vam ostane 1m2 nepokoseny pretoze nikto nie je ochotny vrazit kosom do zahonu a polamat kvety. Ano, kos ide dat dolu ale... celý příspěvek >
Hecht 514 profi vřetenová, 3.5.2015
nie som sice majitelom tejto kosacky (mam AL-KO) ale osobne by mi dost prekazalo to umiestnenie kosa pred kosackou.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika