Příspěvky uživatele - 77.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lucasova, 5.12.2012
Nechci se tady přít, zda je Lucasova lepší než Bohmica.Každému podle jaho chuti.Ale likvidovat stromek k údajné náchylnosti k sazovitosti mě nepřesvědčuje.Je to pouze kosmetická vada a malý vlhký klůcek vše napraví.U mě se sazovitost na Lucasce... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 20.11.2012
Z uvedených odrůd jsem Goldstar a Otavu odstranil.Nenaplnily moje očekávání.Topaz - standartně dobrá chuť.Orion - výborná a originální chuť.Ostatní novinky nebudu zkoušet.Nepředpokládám u nich zvláštní chuťové ani skladovací vlastnosti.Pro mě zůstává... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 11.10.2012
Hryzec, to je noční můra každého ovocnáře.Používám 2 plašiče od fy Format které se zakopávají.Používám asi 8 let a zatím dobrý.Největší radost mám z toho, jak se u souseda zabydlela lasička pod schody ve dřevě.Ta je nad sto plašičů.Nedávno si mě... celý příspěvek >
Podzimní ošetření skleníku proti chorobám, 26.9.2012
Paní M.T. ošetření provádím dusíkatým vápnem až v listopadu.Vinná réva už spí a zatím ji to neublížilo i když kolem sazenice raději d.vápnem šetřím. - Mičurin II
Přeroubování angreštu, 16.7.2012
Vážená paní, já mám zcela opačný problém.Dvanáctiletý angreštový stromek mě od jarního řezu začíná odumírat (letos velice častý jev),pro svoji vynikající chuť ho chci naroubovat na odnožující meruzalku.Název odrůdy už nevím.Zvažte, jestli je nutné... celý příspěvek >
Zadření motoru Jikov, 16.7.2012
Ještě chci doplnit, že motor občas stílel při chcípání motoru (plyn byl na min). Co to znamená a jak to může poškodit motor? Díky R
Orion, 17.5.2012
Dobrý den pane Pal'o, tak jak Vám letos kvetl ORION?Přestože u nás tetos u jabloní vykvetl snad každý pupen (již dlouho jsem to nezažil).Orion sice kvetl ale zase málo.Tentokrát na čtyřletém obrostu ve spodní části vřetene.Je to dokonalý... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 12.4.2012
Poznámečka k mechanické likvidaci obalečů feromonem.Snažil jsem se 2 roky o likvidovaci obalečů pomocí odchytu feromonovými lapači a lepenkových lapačů (kornoutů) na kmeni.Výsledek? Druhá generace obalečů mě úrodu hrubě znehodnotila. Koukal jsem... celý příspěvek >
Opadávání jablek, 12.4.2012
Dávat příklady mladým zahrádkářům o intenzivní péči o stromy jako otročině mě opravdu nepřipadá správné.Jen jsem napsal jak to dělám a co mě přináší výsledky.Je na každém jak se rozhodné a co bude preferovat.Je jedno zda trávu nebo úhor, obojí je... celý příspěvek >
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 24.1.2012
Pane Kafka, souhlas.Dopracovali jsme se k tomu trošku kostrbatě, ale myslím, že v zájmu zahrádkářů.Nyní je poze na nich jak s těmito informacemi naloží. S pozdravem :  Mičurin II
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 20.1.2012
Pane 70.100,čím déle jsem na tomto webu, tím více nabývám dojmu, že z pěstování na štíhlých vřetenech je zbytečně velký respekt.Přitom je to vlastně přirozený růst stromu bez znásilňování přísným tvarovacím řezem.Literatura na toto téma je dostupná a... celý příspěvek >
Puškvorec obecný, 24.9.2009
Mám Vám kus vyhrabat? U nás toho je tři pr... Asi nejsme dostatečně bio na té severní Moravě.
Nahořklé maso z nové udírny, 15.9.2009
To není udírna, ale krematorium!!!
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika