Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 13.10.2012
Vzhledem k tomu, že od původního dotazu uběhla delší doba, zajímalo by mě, jaký keř to nakonec vyhrál.Jinak se musím zastat komule, která vypadá zajímavě i v zimě, jelikož je poloopadavá.Je třeba brát ohled na to, aby keř vypadal dobře celý rok.... celý příspěvek >
Průsvitné letní, 13.10.2012
Díky, ještě prosím Vaši reakci na můj dotaz z předchozího příspěvku, ať mi to už koněčně je všechno jasný:         " když naroubuji konec hlavní větve a taky všechny vedlejší, které vyrůstají z té hlavní,... celý příspěvek >
Průsvitné letní, 13.10.2012
Díky, chápu,to mezištěpování mi už provedl Starkl.Já bych se ale stejně ještě zeptala: když naroubuji konec hlavní větve a taky všechny vedlejší, které vyrůstají z té hlavní, tak mezi těmi vedlejšími větvemi mám na hlavní větvi spoustu obrostu a... celý příspěvek >
Průsvitné letní, 13.10.2012
Já mám právě také obavu z té podnože, stromek mi poslal před dvěma roky Starkl,(byl to jenom takový proutek) a vůbec se nenamahal mi sdělit o jakou podnož jde.Já jsem to tehdy moc neřešila, mě se zdál akorát nízký, tak jsem si korunku... celý příspěvek >
Průsvitné letní, 12.10.2012
Dobrý den, mohu naroubovat na průsvitné letní odrůdu matčino a malináč?  Yveta
Strom u zdi, 10.10.2012
Jde o garáž pod úrovní terénu. 
Strom u zdi, 8.10.2012
Soused si vysadil ořešák těsně u kamenného plotu dalšího souseda, je to víc jak 30let.Ořešák rostl a rostl, plot zůstal stát neporušen.Ten další soused si mezitím postavil dům těsně na hranici pozemků, tedy místo původního plotu. A taky se nic... celý příspěvek >
Jabloň, 8.10.2012
Ve školce mají i výše uvedené rouby a snad by mi je i někdo od nich přirouboval, já jsem jenom potřebovala znát Váš názor. Velmi za něj děkuji, snad se mi i zadaří. Lída.    
Jabloň, 8.10.2012
V naší školce Delor bohužel nemají, mají mimo Rubínu a Rubinoly Vandu, Topaz,Rosanu, Karmínu,Goldstar, Anetu,Otavu, Šampion a Primu, z toho půjde asi těžko vybrat něco k melodii. Když ona ta melodie mě zklamala korunku má sice krásnou, ale co se... celý příspěvek >
Strom u zdi, 8.10.2012
Takže ty kořeny se vyhnuly tomu domu?
Jabloň, 8.10.2012
Pane Vysloužile, přesně tohle je můj problém. Jsou přeci čtyři základní růstové formy jabloní. Já mám jenom jeden strom, který není někde vzadu v sadu ale je zakomponován v okrasné části zahrady.Je to domovní strom, u kterého je... celý příspěvek >
Strom u zdi, 7.10.2012
Děkuji za uklidnění, semenáč to rozhodně není, je to jedna z těch novějších rezistentních odrůd, ty mají vegetativní podnože.Zajímalo by mě,  jaké hloubky kořeny takové podnože dosáhnou? S pozdravem Lída
Strom u zdi, 7.10.2012
Mám jabloň polokmen 8.let, výška kmene 160cm, zasazenou 70 cm od zdi stavby   vysoké jen 140 cm. (bylo málo místa).Koruna stromu se rozrůstá nad stavbou a ničemu nepřekáží. Mám však trochu obavy z kořenů, jestli uhnou stavbě. Na... celý příspěvek >
Jabloň, 7.10.2012
Pane Jaroslave, ještě se musím zeptat jednou: Když mám strom o jednom terminálu a spodním patru se čtyřmi hlavními větvemi, tak to spodní patro mám celé nechat a roubovat jenom to, co je nad ním?  Zdravím a děkuji.
Jabloň, 5.10.2012
děkuji za podrobné a velmi užitečné informace, ještě bych ale potřebovala zjistit, jestli je jedno když roubuji odrůdu, která plodí na dlouhém dřevě na odrůdu, která plodí na krátkém dřevě. Jestli by pak nebyl složitý řez stromku. Možná se ptám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika